La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

1

Wygrana Sevilli jest mało prawdopodobna ale taki remisik też będzie dobry. Wtedy jest spora szansa że Real zremisuje z Celtą a nawet z Malagą i mamy mistrza.

0

@QAZ Watpie. Jak dzisiaj Sevilla nie wygra to można im już gratulować. W zeszłym sezonie było tak samo tylko ze to oni chcieli naszej porażki.

9

@QAZ W pierwszej kolejności Barca musi wygrać dzisiaj mecz wyjazdowy, a nie dopisywać sobie 3pkt przed meczem.

0

@AmigoBlancos Oby brak Pique nie byl dzis kluczowy.z takim rywalem konieczny jest dowodca w obronie.oni swietnie graja pilka i trzeba bedzie ograniczac im ta gre.dla Ciebie przeciwny scenariusz bylby najlepszy tak jakdla zwyciestwo realu tylkow druga strone;)

0

@AmigoBlancos W pierwszej kolejnosci moze byc trudne gdyz mecze sa o tej samej porze ;)

0

@mekston Chodzi mi o to, że gdybym był kibicem Barcy w pierwszej kolejności interesowałoby mnie zdobycie 3pkt przez Barce, a dodatkiem byłaby strata pkt przez Realu. Patrz na siebie, a potem na innych.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos To że Barca musi wygrać to oczywiste... Więc po co o tym wspominać??

0

@AmigoBlancos zrozumialem- na koncu zdania jest usmieszek...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?