La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1758 Culés

0

Proponuję niektórym tutaj włożenie głowy pod kran z zimną wodą. Nie zachowujcie się tak jakby dotarło do was dziś wieczorem, że to Real ma największe szanse na mistrzostwo (specjalnie pisze ze szanse bo nie wypada rozdawać medali przed zakończeniem rozgrywek). Wiemy o tym od dawna że tylko jakieś nieszczęście może im zabrać ten tytuł więc nie piszcie (płaczcie co kto woli) jakbyście dopiero teraz to zrozumieli. Okej można pisać że się wierzy do końca itp itd macie takie prawo ale nawet wtedy każdy rozsądny wiedział jak się prezentuje tabela i jakich przeciwników (a raczej w jakiej formie (Sevilla & Celta) ) będą mieli. O Maladze nawet nie wspominając bo wiemy jak sytuacja się przedstawia, może gdyby nie sprawy poza boiskowe byłoby inaczej i można by było łudzić się o coś
Takie moje zdanie. A Fioletowi tu wchodzą i cisną bekę że płaczecie jakbyście nie znali takiego scenariusza że wygrywają wszystko do końca i mają majstra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?