La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

0

Po wczorajszym meczu stwierdzam,ze obrona Juve jest dobra ale nie genialna.Laziomialo naprawd dobre okazje i decydowaly precyzja strzalow i podpalanie. Sie Rzymian.jesli Real bedzie mial takoe okazje to je zwyczajnie wykorzysta.Wlosi wydaja sie pewni siebie a biali graja z pokora,to moze byc kluczowe.z kolei atak Juventusu z gowna potrafi cos wyczarowac,ale martei znow fatalna skutecznosc Igly w finalach.wczoraj znow marnowalco mial.co do realu to ten sezon taki ma byc.real sie potyka,a my frajersko tracimy punkty.oddalismy majstra bo wtedy bylo jeszcze mnostwo kolejek i kazdy mial nadzieje.W Malage wierze skrycie,ale kasa i ich trener raczej rzadza i wcale sie nie zdziwie jak Sandro posiedzi na lawce albo dostanie niby urazu.

konto usunięte

15

@Kibic1985 Po biali grają z pokorą przestałem czytać

konto usunięte

0

@Kibic1985 Nie bój się, Juve swoje okazje też wykorzysta. Real nie ma wybitnie dobrej obrony. Wczoraj Celta w 10-tkę była im w stanie strzelić gola. Juve jak traci gole, to odświętnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?