- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1732 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1732 Culés
4
Albo mi się wydaje albo powstała pewnego rodzaju kampania anty Ronaldo co do złotej piłki. 3/4 kibic Barcy widząc że "rzekomo" Ronaldo ma szanse na złotą piłkę
a z tej walki odpadł Messi wpycha ją na siłę Buffonowi za całokształt kariery. To dlaczego ja się pytam tacy gracze jak Xavi, Iniesta, Puyol, i wielu innych nie dostało tej nagrody za całokształt kariery ? Co najlepsze jeżeli Real przegra finał LM i szanse Ronaldo drastycznie spadną na ZP i pojawi się znów szansa na ZP dla Leo to już będą się sypać komentarze tego typu "Buffon ma pecha że żyje w erze Messiego i Ronaldo" dlatego Leo powinnien dostać ZP. Najczystrza prawda, boli ale taka jest rzeczywistośc....Po finale już nie będzie tak jak przed Złota Piłka dla Buffona tylko będzie Złota Piłka dla Messiego
11
@Szakalaka12369 Dlaczego Messi odpadł?
2
@Szakalaka12369 Messi od około 10 lat nie odpada w walce o Złotą Piłkę, nie wiem dlaczego piszesz że odpadł. Dlaczego niby Ronaldo ma już zaklepaną Złotą Piłkę? Za 3 bardzo dobre mecze w tym roku? Wszystko zależy w Złotej Piłce dla Ronaldo czy Modric i reszta pomocy zagra w Finale tak żeby wygrać go dla niego, wtedy CR będzie miał ZP. Rok temu koledzy wygrali mu Finał LM, w Reprezentacji również było to samo, tylko że to była sensacja jak Grecja w 2004.
0
@JimMorrisonFCB Bo jeżeli Real wygra Lige i LM to odpadł i Ronaldo ma zaklepaną ZP. Może źle to napisałem odpadł ale w przypadku Messiego 2 miejsce to tak jak odpadnięcie....
0
@Szakalaka12369 Messi wciąż jest najlepszym strzelcem w Europie, LM i La Liga więc czysto teoretycznie ma wciąż spore szanse na wygranie.
1
@Szakalaka12369 Moim zdaniem Ronaldo nie zasługuje na tą nagrodę, jest kilku zawodników w Realu, którzy bardziej zasługują. Rozegranie dosłownie kilku świetnych spotkań, nie zasługuje na miano najlepszego.
Jeśli Juventus zgarnia trzy trofea i ktoś z Juventusu nie dostanie tej nagrody będzie śmieszne, patrzą na ostatnie lata. Choć o wyborze najlepszego piłkarza i tak powinny decydować statystyki zawodników.
Dla mnie ta nagroda dawno straciła na wartości. Każdy normalny kibic stwierdzi, że znajdzie się kilku lepszych niż Ronaldo.