- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1789 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
99
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1789 Culés
8
1.12.178
Kimi po 128 próbach, 9 latach znów na pole position!
Jabadabadu!
0
@LinekPark Raikkonen od 9 lat był bez PP? Serio ?:D
0
@LinekPark A w wyścigu Hamilton wygra pewnie zaś.
3
@kuba1624 To już nie ten Kimi co kiedyś, a i tak jestem pod wrażeniem jego formy w tym sezonie.
0
@kuba1624 Bottas 0,002 za Vettelem xd
0
@kuba1624 2008 GP Francji
Chwilę czekał Ice Man, obok Kubicy mój ulubiony kierowca, no ale za The best od The best uważam Jamesa Hunta i Ayrtona Sennę.
0
@samueleto 14, o punkty będzie ciężko.
0
@LinekPark 14?
1
@LinekPark No to nieźle. Ja od wypadku Kubicy nie oglądam, byłem takim sezonowce F1, ale zdziwiles się że Kimi tyle lat nie zdobył pierwszego pola na starcie. ;)
0
@Damian100 Taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaak!!
Trąbiłem niżej o tym. =D
http://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-5311559.html#comment-5311559
0
@kuba1624 Wiedz, że on przerwę na rajdy, jak i Robert miał.
0
@LinekPark Nie 14 tylko 12 biorąc pod uwagę karę Buttona. Jeżeli Vandoorne też dostanie (co jest możliwe że coś uległo zniszczeniu przy wypadku) to będzie 11.
0
@LinekPark Jak idzcie Sebastianowi?
0
@samueleto Jutro watpie - gdyby w Monaco byl deszcz to mialby szanse. W slonecznych warunkach wygrana w Monaco z 14 miejsca jest wlasciwie niemozliwa. a jutro ma byc slonce
0
@Vhaeraun Genialny sezon. Była szansa, by wszystko wygrał dotychczas.
0
@Damian100 Stoffel uszkodził głównie przód. Myślę, że skrzynia będzie cała.
PS
No i przesadzasz z 11 miejscem. Tylko Jasona przeskoczy, Vandoorne na razie nie straci wiele, 3 pozycje. http://m.f1.v10.pl/Button,z,kara,cofniecia,na,starcie,1-145315-1.html