La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 676 Culés

0

No to co? Jutro się dowiemy kto będzie kołczem :D

17

@jacobFCB Sezon ogórkowy w pełni ale w sumie ja to lubię. Szczególnie, że przed nami(miejmy nadzieję) kilka transferów z topu, a nie wzmocnienia składu jak to miało miejsce sezon temu.

5

@Homeopata8989 W zeszlym sezonie większość się cieszyła bo myśleliśmy, że takie uzupełnienia składu jak Denis, Paco czy Digne sa nam potrzebne, ale okazalo sie, że to za mało.

konto usunięte

1

@jacobFCB A tu boom Blanc. ciekawe jakie miny by mieli kibice Barcy

2

@Publico Powiem Ci, że ja byłbym nawet zadowolony. Nie odstaje od Valverde moim zdaniem.

konto usunięte

0

@FCBMati10 Nie miał szczęścia w PSG po prostu, a za jego kadencji PSG grało najlepiej

0

@Publico No właśnie. To potwierdza moje słowa.

konto usunięte

1

@jacobFCB Juz Ci przeszly emocje od wczoraj? Dyskusja zostala najwidoczniej skasowana-.

0

@jaikuba Ale jakie emocje :D no widze, że mode posprzątali. I dobrze ;)
Niemniej moje zdanie się nie zmieniło.

konto usunięte

1

@jacobFCB To szkoda, bo myslalem , ze piszesz pod wplywem emocji. Wiesz, co jak co . ale napisac, ze Polacy , pod wzdledem mentalnym, to najwieksze gnoje ze znanych Tobie narodow, to troche grubo.
Chyba , ze znasz jeden narod.
Nie obrazasz w ten sposob tez siebie? Nie jest to zbyt mocno uogolnienie , ktore wyszlo wlasnie przy KSW - dlatego pisalem o emocjach?

1

@jaikuba Nie znam jednego narodu. I prawda jest taka, że Polacy mają beznadziejną mentalność. Nie mówię, że wszyscy, ale zdecydowana większość. Wyróżniającą się zdecydowanie na arenie międzynarodowej.
Plus jest taki, że przynajmniej potrafimy zachować swoje konserwowane wartości, które są cały czas kultywowane i przekazywane z pokolenia na pokolenie. W tym wypadku przodujemy.
Nie mam na celu urażenia kogokolwiek, stwierdzam jedynie fakty.
Lepiej uciąć tą dyskusję, ponieważ nie bez powodu zostało to wczoraj usunięte ;)
Edit: beznadziejna to może jednak złe słowo. "Śmieszna" lepiej to określa.

konto usunięte

0

@jacobFCB Wiesz, zostala ona usunieta, bo byla po prostu obrazliwa dla wielu ludzi.
Prowokuesz do takiej dyskusji, uzywajac ciezkiego jezyka, a potem piszesz, ze nie ma sensu dalej dyskutowac.
Co to znaczy smieszna metnalnosc narodowa, jakie masz przyklady, ktore panstwa sa lepsze od nas i dlaczego, a ktore gorsze?
Pytam, poniewaz Twoja teza nie jest poparta argumentami, lecz raczej waskim spojrzeniem i emocjami.
Nie chce Cie przypierac do muru, po prostu chce wiedziec dlaczego jestesmy smieszni jako narod.
To , ze mamy dobry humor, to przeciez powrzechnie wiadome.

0

@jaikuba Pff, nie przypierasz mnie to muru :D Po prostu nie widzę sensu w prowadzeniu dyskusji, która została wczoraj usunięta. Chcesz rozmawiać to napisz do mnie na priv. Odpiszę później bo pracuję w tej chwili. Dobry humor? Co ma piernik do wiatraka?

konto usunięte

0

@jacobFCB jakbys sie poczuł , gdybys ktos obraził Twoja rodzine, a potem nie chciał dyskutować ?
Została usunięta , ze wzdledu na rasistowskie zapędy w stosunku do własnego narodu .

0

@jaikuba Ze względu na co? :D:D Rany boskie ależ przesadzasz.
RASISTOWSKIE ZAPĘDY. PFFFF... rozbawiłeś mnie do rozpuku :D:D

0

@jaikuba No faktycznie :D Obraziłem Twoją całą rodzinę. Podaj mnie do sądu. Lol

konto usunięte

0

@jacobFCB napisalem, gdyby....
POdaj chociaz przyklady , o ktore prosilem.

konto usunięte

0

@jacobFCB no i napisałem .. gdyby Twoją rodzinę, a nie moją. Po prostu od Miltona Friedmana oczekuję większej otwartości umysły , a nie zaściankowości.

konto usunięte

0

@jacobFCB to dlaczego zostało usunięte ?

0

@jaikuba Cytuję: " jakbys sie poczuł , gdybys ktos obraził Twoja rodzine, a potem nie chciał dyskutować ?". Jedyną osobą z którą prowadzę dyskusje która chciałem uciąć jak widzisz jesteś jedynie Ty. Więc napisałeś to tak, jakbym to Twoja rodzinę obraził. To po pierwsze.
Po drugie nie jestem Miltonem Friedmanem i nie dorastam mu nawet do pięt. I podejrzewam, ze nigdy tego nie osiągnę.
Po trzecie, nie wiem czemu. Spytaj się adminów. Przecież to nie ja usuwalem te posty.
A po czwarte, nie wiedziałem, ze rasizm ma cokolwiek wspólnego z oceną mentalności swojego narodu. Nie żebym się czepiał.
Po prostu przesadzasz. I tyle.

konto usunięte

0

@jacobFCB Nie wazne z tym watkiem o rodzine.. nie chce mi sie dluzej tlumaczyc.
Wiecej nei bede kometnowal , bo nie chce byc zlosliwy.
Szkoda, ze nie dostarczyles mi zadnych argumentow, dlaczego nasz narod, wiec Ty i ja . .. jestesmy mentalnymi gnojami
Dyskuja na poziome politykow z TV - zero merytoryki, tylko wyzwiska i emocje.

0

@jaikuba Naucz się czytać ze zrozumieniem. :) to niech Ci się nie chce xd
Jest mi to kompletnie obojętne. Nie musisz mi niczego tłumaczyć. Mam swoje zdanie. Chyba mogę. Czy nie?
Najlepszy dowód na moją tezę? Ocenianie wszystkich bez jakiegokolwiek pojęcia na ich temat. Kompletna ignorancja. I hipokryzja przy okazji.
Żaden naród nie jest idealny. Polacy też mają swoje przykre wartości. Ten kto twierdzi, ze Polacy są idealni i perfekcyjny jest albo ślepo zapatrzony albo głupi.
Kocham swój kraj, jestem patriotą, mam ogromne przywiązanie do historii, wartości i tradycji polskich. Potrafię jednak dostrzegać to jakimi bucami ogółem jesteśmy. Nie ma to nic wspólnego z obrazaniem i dyskryminowaniem kogokolwiek.
Nie rozumiem tych fochów. Bez przesady.

konto usunięte

0

@jacobFCB No tak czytanie ze zrozumieniem - jak wspomnialem , nie bede tego komentowal, bo nie chce byc zlosliwy.
KOmpletna ignorancja, hipokryzja, - to sa argumenty - ktorych uzylbys w sadzie, jezeli bylaby to na wokandzie?
Sorry, ale to nie sa argumenty. Mieszkalem w wielu krajach globu i tam widzalem tez wiele hipokryzji i ignoracji
Mazs prawo miec swoje zdanie, emocji i opinie , ale niestety , to zadne przyklady, zadne argumenty.
Dobrze, ze chociaz troche ochlodziles glowe i sie poprawiles, ze jestes patriota. Brawa za to .
Cudze chwalicie, swego nie znacie.

0

@jaikuba Ale ja nie jestem na wokandzie i nie chce mi się tłumaczyć tego wszystkiego, bo jest to bezcelowe.
Poprawilem? Lol.
Zawsze uwazałem się za patriotę co nie zmienia tego, że umiem dostrzegać wady polskiej nacji.

konto usunięte

0

@jacobFCB Nie zapomnij , ze zacząles dyskusje , nie zapomnij , ze za słowa ponosimy konsekwencje. Pokaz twarz , nazwisko , dyskutuj publicznie , wtedy zdobędziesz szacunek . Obrażać kogos anonimowo, kazdy potrafi .
Teraz to po prostu mówisz z sensem , bo tamta wypowiedz nie była godna Miltona , była po prostu - dziecinna .

0

@jaikuba Nie mam problemu z publicznym głoszeniem swoich poglądów. Kampania wyborcza przy starcie do sejmu w 2015 i moja praca na co dzień może to potwierdzić. :)))
Pozdrawiam ;)

konto usunięte

0

@jacobFCB To dobrze, ale na pewno takiego glupstwa publicznie nie palnales. .. o tych mentalnych gnojach.. a jesli tak, to szacun za odwage. Ogolnei Partia Palikota lubila tak publicznie kalac polskie gniazdo. Wiesz kazdy kraj lepszy od naszego.. cos w tym stylu.

0

@jaikuba Palikociarnia nie jest z mojej bajki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?