La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

5

Trener reprezentacji Polski siatkarzy De Giorgi ogłosił 14-osobową kadrę na Ligę Światową. Polacy w Pesaro zmierzą się kolejno z Brazylią (2 czerwca), Włochami (3 czerwca) oraz Iranem (4 czerwca).
Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz.
Atakujący: Dawid Konarski, Maciej Muzaj.
Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Bartłomiej Lemański, Jakub Kochanowski.
Przyjmujący: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Bartosz Kurek, Aleksander Śliwka.
Libero: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski.
ŹRÓDŁO: SPORT.TVP.PL

1

@samueleto Wygląda na to, że pierwsa 6 będzie wygladala w ten sposob : Drzyzga, Konarski, Bieniek, Kłos/Lemański, Kurek, Kubiak + Zatorski.

0

@kuba1624 Ten Konarski mnie trochę przeraża. On jest dobry, ale nie jest to siatkarz który potrafi kończyć wszystko.

0

@regatta52 Kiedys tak bylo, ale teraz sie wyrobił. Mam nadzieję, że Muzaj sie rozwinie, z niego może byc naprawdę wysokiej klasy atakujący.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?