La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 656 Culés

0

Forumowicze zobaczcie ile pieniędzy Barca możne otrzymać za Tello , Munira , Vermaelena , Mathieu , Cillisiena , Digne , Gomesa , Arde , Rafinhe.Kwota 150 mln euro wychodzi spokojnie.A taki Deulofeu , Bernat są do ściągnięcia stosunkowo za grosze.Jedynie za stopera i dwóch graczy do drugiej linii trzeba coś zapłacić solidniejszego.Marzy mi się Coutinho i Renato Sanches plus stabilny rezerwowy np Royo plus Marlon i Samper

4

@Barcelonyszkolagry Mathieu za darmo, Digne zostaje, Gomes zostaje, Cillesen zostaje. Tello z 8 mln, Munir 10, Vermaelen za darmo, Arda 30, Rafa 20.

0

@Lisek Pozostanie Digne'a nie taki pewne. Fiorentiny nie stać na Tello (8 milionów). Nie wiadomo co z nim będzie. Valencia nie wykupi Munira (12 milionów). Też nie wiadomo co się z nim stanie. Verma ponoć ma odejść na kolejne wypożyczenie.

1

@hen0x Według mnie okienko będzie ciekawe. Jak dla mnie Paco i Digne powinni zostać jeszcze jeden rok i zostać. Na wylocie powinni być Munir, Tello, Vermaelen, Rafa, Arda, Masip, Mathieu

0

@Lisek Skąd ta pewność ? Cillisien odejdzie bo nie będzie się chciał marnować na ławce za jakieś 15 a w jego miejsce do cholery powinien przyjść taki ktoś jak Moya z Atletico za 3 mln trzeba by było komuś takiemu płacić małą pensje w porównaniu do Cillisiena (?) i mam nadzieje , że ktoś tu pójdzie po rozum do głowy.Vermaelen jest pazerny na pieniądze i ktoś z Chin lekko mógłby dać za niego nawet 7 mln powiedzmy.Mathieu podobnie jak Verma lub powrót do Tuluzy za 3-4 mln.Rafinha - akurat na niego jest wielu chętnych za 30 mln bez problemu.Kluby angielskie nie stanowią problemu dla takich kwot lub nawet Arsenal powiedzmy.Arda i temat Chin również powraca lub Chelsea /Arsenal.Digne i Gomes powinni zdecydowanie odejść bo mimo tego , że potencjał mają spory nie zanosi się na to , żeby mentalność im się zmieniła i grali lepiej niż w mijającym sezonie.Spory znak zapytania należy także postawić przy Denisie Suarezie odnośnie ewentualnej lepszej gry.Fakty są takie , że od paru lat Barca robi babole transferowe i finansowe i brakuje kogoś kto poskłada to na miare Barcy :) Tu chodzi o wynik sportowy klubu , kariery zawodników i pieniądze.Obawiam się , że nawet Iniesta może mieć problemy z "odejściem" z klasą z pierwszego składu jak Xavi.A trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść.

0

@Lisek Ja bym dołożył jeszcze Digne'a i Denisa. Wydaje się, że klub będzie chciał zreformować lewą stronę obrony. Alba od dawna bez formy, a Digne nie okazał się być dla niego konkurencją. Jeśli przyjdą prawy obrońca, pomocnik i skrzydłowy, to dla Denisa raczej zabraknie miejsca w kadrze.

0

@Lisek Paco zaczął pzrekonywać.Zdobył pewność siebie i zaczął zdobybać gole.Natomiast Digne ? był bo był.Nie pasuje do najlepszych.Zero kreatywności i pomysłowości.Sama szybkość i parcie do przodu nie wystarczą.

0

@hen0x Kto inny spokojnie zapłaci nawet powiedzmy te 7-8 mln za Tello i Munira.A to już coś.

konto usunięte

0

@Barcelonyszkolagry Doszedłem do sprzedaży Cillisiena i reszte tych wynurzeń sobie odpuściłem. Nikt nigdzie nie bedzie go sprzedawał. Tym bardziej ruszał reszty transferów którzy dołączyli w zeszłym sezonie

0

@MarioVeB! Sam Cillisien będzie chciał odejść.Za rok Mistrzostwa Swiata.Holandia ma jeszcze szanse.Pomyśl troche.On ma dopiero 28 lat i nie będzie chciał siedzieć kolejnego sezonu na ławce.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?