La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

0

Jaka era Zidane??
Czy Zizou wygrał tryplet?
Czy Zizou zdobył 6 pucharów w roku?
Okej, obronili LM ale bez przesady

4

@barcelonaLM Jaka Era Enrique?
Czy Enrique obronił LM?
Czy Enrique zdobył 6 pucharów w roku?

0

@DonAndresFCB No tak ale ja tutaj porównuje "wielkość" ery Zidane do ery Guardioli. Ery, erami. Chodzi o to która lepsza. Może nie wychodzi to z mojego komentarza, o co mi chodzi

1

@barcelonaLM Guardiola w Barcelonie był 4 lata Zidane 2 więc Francuz może być nawet jeszcze lepszy.

0

@DonAndresFCB Zdobył tryplet.

konto usunięte

1

@barcelonaLM Co bez przesady? Obronili LM jako pierwsi w historii...

0

@DonAndresFCB Zidane nawet niepelne dwa - pierwszej ligi wlasciwie nie mogl wygrac. (Strata 4 pkt i nazz mecz zalegly) a oststecznie skonczylismy z taka sama liczba punktow.

W PKa i tak nie gral bo Czeryszew

Narazie jedyna porazka Zizou to odpadniecie z Celta w PK

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?