- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 569 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 569 Culés
6
Boli wygrana Realu, tak jakby to Barça uległa w finale. Podoba mi się powiedzenie, o tym, że wygrana rywala nie zawsze jest twoją porażką.
Ale dziś jest... Każdy cule marzył, że to Barça obroni kiedys "uszatkę". Kiedy Guardiola mając drużynę wyprzedzającą epokę, a nie wygrywa CL 2 razy z rzędu, to nie wydaje ci, że zdobędzie je trener, który jest wyśmiewany(oczywiście niesłusznie), że ładnie klaska i rotuje składem. Warto podkreślić, że te rotacje dały efekt w 2.połowie.
Podsumowując, jest to(wygrana białych) utrata szansy na nieśmiertelność.
Wróćmy do Barcy. Wygralismy klasyk. Nie jest źle. Nie potrzeba rewolucji, tylko kilku roszad. Miejmy nadzieję, że Valdek jest odpowiednim człowiekiem. Jak 3 lata temu Lucho. Poczekajmy na transfery, w tej kwestii denerwować może sprawa Marco Asensio, który spokojnie mógłby teraz być u nas.
Suarez
Neymar-Messi-Asensio
Czy nie wyglądałoby to ładnie? Odpowiedzcie sobie sami.
Jednym słowem nie mozemy przespać tego okienka i tego sezonu. Visca Barça y Visca Catalunya! Dzięki, jeśli dotrwałeś do końca :)