La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

6

2 czynniki są najważniejsze w sukcesach Realu:
1.Ławka
2.Ambicja
1.I teraz tak. Czy utrzymają taką ławkę? Na pewno nie. Odejdą Morata i James zapewne, a co z resztą to się zobaczy. Dużo stracą na odejściu Moraty, ale przynajmniej dużo hajsu natrzepią. Co do Jamesa to dla mnie mogłoby go nie być. Z tych 10 Isco dużo lepszy, a Asensio również bardzo dobry. Nie zmienia to faktu, że hajsu natrzepią na nim dużo. Pytanie co z resztą. Kovacic, Isco, Nacho nie wyglądają mi na niezadowolonych kolesi, więc pewnie zostaną. W dodatku przyjdzie do nich lepszy bramkarz (de Gea prawdopodobnie i pewnie jakiś Kylian Embape Lotę. Reasumując myślę, że ławka będzie gorsza, ale niedużo od obecnej. Po prostu nie da się takiej drużyny utrzymać na stałe.
2.Ambicja musi być mniejsza. Obronili LM, wygrali mistrzostwo, mają najważniejsze trofea. Z drugiej strony do głosu zostaną dopuszczeni Asensie, Isci, Winicjusze :), które będą chciały się pokazać. Reasumując ambicja będzie mniejsza, ale niedużo tak jak w przypadku ławki.
Kiedyś Real zgaśnie, ale boję się, że to szybko nie nastąpi. W nadchodzącej LM będą faworytami i teraz pytanie kto może im się postawić.
1.Barcelona-Bartek i spółka może w końcu kupią kogoś dobrego, tym bardziej przez dobry sezon Realu. Bedą chcieli "wynagrodzić" coś kibicom(przy okazji ratując stołki), oby.
2.Bayern-myślę, że Carlo nauczy się na błędach i odpowiednio wzmocni kadrę. W tym roku mieli szansę z Realem tylko sfrajerzyli. No i sędziowie...:)
3.Juventus- aż ciężko o nich pisać, bardzo się na nich zawiodłem. No ale na pewno się wzmocnią, jakiś skrzydłowy by się przydał, bo na lewe oprócz połamanego Pjacy nikogo nie mają, na prawe tylko Cuadrado. Potrzebują też nowego gracza do pomocy-moim zdaniem do nich idealnie nadaje się Gomes i kogoś o takim profilu powinni ściągnąć. Może Fabinho? Na pewno kadrowo będą mocniejsi niż obecnie.
4. Ktoś z Anglii-mówiąc ktoś mam na myśli City i Chelsea. Guardiola idzie po swoje i wymienia nowe modele na stare jak rękawiczki. Ciekawe co mu z tego wyjdzie. Co do Chelsea muszą wzmocnić przede wszystkim linię pomocy. Conte odwala tam dobrą robotę i na pewno będzie chciał powalczyć w LM. Jest jeszcze United, ale to jest projekt wieloletni. Za kilka lat wrócą do elity, ale jeszcze nie teraz. Za dużo pozycji słabo obsadzonych. No chyba, że mają tyle kasy, co ich błękitni koledzy.
W tym wszystkim pozostaje jeszcze Perez. Obserwując to co robi będzie chciał więcej i więcej, zrobi głośny i przy okazji niepotrzebny transfer i konflikt w drużynie gotowy. Przynajmniej taką mam nadzieję. Za dużo głupot zrobił w ostatnich latach, żeby teraz utrzymał obecną kadrę z taką ławką, nie robiąc dużego transferu(oprócz bramkarza) i to wszystko jakoś pogodzić. Czekamy na porażkę Realu w LM już 2 lata. Oby nie dane nam było czekać dłużej. Przede wszystkim jednak skupiamy się na sobie. Ja jestem już tym sezonem po prostu zmęczony. Oby letnie transfery były udane i Valverde tę całą bandę ogarnął.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?