- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 713 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 713 Culés
17
Ironicznie. Mocarna kadra Realu jest efektem ubocznym nieudanych transferów. Luksusowi rezerwowi, Bale czy James są niespelnionymi gwiazdami, Isco od kilku lat balansuje na granicy pierwszej jedenastki i ławki. Ci piłkarze pamiętają czterech szkoleniowców. Ciężko liczyć byśmy mogli skompletować taki skład w jedno okienko.
Największym grzechem Enrique i zarządu było budowanie drużyny na "teraz i już" przez co trzon drużyny bardzo się opatrzył i zestarzał. Zeszłe okienko miało być powiewem świeżości jednak zawodnicy, których ściągnięto, zwlaszcza do pomocy, nie dali oczekiwanej jakości. Popadlismy w marazm i jeśli mądrze nie podziałamy na rynku transferowym tego lata może być trudno nam z niego wyjść. Ciężko jechać na plecach Tridente bez środka pola i tylko lewą stroną obrony. Dwa razy odpadamy w ćwierćfinalach Champions League i tracimy krajowe podwórko. To już wygląda niepokojąco. To już nie ostrzeżenie, a realna (Realna) groźba chudych lat.
0
@Ratamahatta Bardzo mądrze napisane