- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 920 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
171
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 920 Culés
58
Ronaldo na fecie śpiewa sam do siebie ''Cristiano Balón de Oro'' :DD
Messi zazwyczaj mówił o drużynowych trofeach i był bardziej skromny bo nie wspomniał o nagrodach indywidualnych. :)
7
@BarcaInfo Niech se bierze te balony, dla mnie zawsze to Messi będzie lepszy i tak też będę mówił przyszłym pokoleniom jeśli dożyję
36
@BarcaInfo To jest feta i sobie robią jaja już już nie trzeba tak wywyższać bez przerwy Messiego na tle Ronaldo i wyłapywać każdy szczegół naprawdę...
1
@BarcaInfo On wcale sam do siebie nie śpiewał. To kibice a on tylko to podchwycił. Dalej czytaj tego Kręcidło. Rzetelny jak SuperExpress.
Zanim cos wstawisz sprawdź czy rzeczywiście tak jest a nie kopiuj wklej. Manipulowanie rzeczywistością.
0
@Indyczka Widziałem nawet filmik, informacje zaczerpnął z prasy, a nie od Pana Jakuba. Było nawet napisane, że Ronaldo rozpoczął kandydaturę na Złotą Piłkę. Skoro uważasz że Pan Jakub jest nierzetelny to dlaczego wstawiasz info z jego TT? :DD
0
@BarcaInfo Ja bardzo rzadka stawiam jego informacje a zwykle takie które są cytowane przez innych dziennikarzy i dotyczy zwykle plotek transferowych.
A to że wypisuje bzdury i na dodatek również nie sprawdzi prawdziwość tej informacji. Dziennikarze XXI wieku. Nie dziwota że na TT ludzie się z niego śmieją. Bo nie raz wypisywał bzdety. Na dodatek kataloński Sport ma ból dupy to wypisuje głupoty związane z Ronaldo.
A to że Ronaldo nie śpiewał o sobie to może lepiej nie wypisywać tutaj o tym bo to kłamstwo. Ale lajki muszą być.
0
@Indyczka Ja tam nie uważam, że jest złym dziennikarzem. Nikt nie jest idealny. Każdy kiedyś napiszę jakaś "głupotę". Zresztą każdy ma swoją opinię i na tym zakończę.