La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 916 Culés

konto usunięte

17

Ja rozumiem wszystko każdy ma prawo do protestów ,ale te porównania skąd ludzie takie głupoty biorą?

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/19029455_1566030710138582_5999692057868816567_n.jpg?oh=3e0c1578f9f86c60f14e4f6071902f72&oe=59AD9820

4

@MarioVeB! W Anglii to taksówki tez mają naklejki UBERA i jakoś im to nie przeszkadza

1

@MarioVeB! Myślę, że te akcje przyniosą taksówkarzom efekt dokładnie odwrotny niż oczekują - mniej osób będzie korzystało z ich usług. Ja ściągnąłem aplikację Ubera i zdążyłem już kilkanaście razy z niej skorzystać. Wrażenia o niebo lepsze niż w taksówkach. Czysto, nie śmierdzi papierosami, wszystko załatwione kilkoma kliknięciami na telefonie, kierowcy wyluzowani, fajnie się za nimi gada, nie narzekają na wszystko. No po prostu miód malina.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?