La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

2

Powiem wam, że ja już nie mogę czytać tych informacji odnośnie tego ile Barca ma na transfery i dlaczego tak mało...Dla mnie jest to wszystko banalnie proste: Jeżeli chcemy wrócić na absolutny TOP i walczyć jak równy z równym z najlepszymi ekipami z Europy to trzeba robić porządne transfery za grube miliony i dodatkowo trzeba mieć bardzo dobrą ławkę rezerwowych, a chyba nie muszę przypominać jaką ławką w tym sezonie dysponowała Barca..... Mieliśmy genialną generację piłkarzy, nie musieliśmy wydawać dużych sum na nowych zawodników, ale to było wiadome od początku, że wiecznie tak nie będzie. Biorąc pod uwagę obecny rynek transferowy, który jest zepsuty do szpiku kości że tak powiem, gdzie za dobrego piłkarza (nawet nie bardzo dobrego, już o genialnym nie wspominając) kluby wołają po 30-40 mln trzeba się wykosztować jeżeli chce się mieć u siebie w drużynie konkretnych grajków. Półśrodkami nic nie zdziałamy i chyba pokazał to dobitnie ostatni sezon, a nawet po części przedostatni także ja uważam i ciągle będę tak uważał, że jeżeli chcemy wygrywać LM i ogólnie konkurować z najlepszymi to również zawodników musimy mieć jednych z najlepszych i to na każdej pozycji bez takich dysproporcji między formacjami jak obecnie.

konto usunięte

0

@bixmix Jak będzie trzeba to pieniądze zawsze się znajdą. Trzeba tylko rozumu i chęci, Bartomeu już wie o co chodzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?