- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1331 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1331 Culés
4
Co byście powiedzieli na wypożyczenie Rafinhii do jakiegoś klubu z zastrzeżeniem występów w pierwszej jedenastce (np.20 razy) z opcją powrotu do Barcy w Styczniu.
2
@Kajtek77 Dobrze gada, polać mu!
0
@Kajtek77 tylko poco ? Rafinha będzie po kontuzji i będzie miał wracać do formy w innej drużynie ? powiem tak albo damy mu szanse gry albo niech go sprzedadzą no chyba że zostanie jako dobrej jakości zmiennik.
0
@ronidaro10 Mam do niego jakiś sentyment (wiemy co się stało z jego bratem :) i chciałbym żeby dalej reprezentował nasze barwy.
1
@Kajtek77 Według mnie powinniśmy go sprzedać. Ja nie widzę w nim wielkiego piłkarza.
6
@MaTt_BarcaFan O Roberto też tak mówili :)
3
@Kajtek77 Szklanki nie robią karier. Można podać milion takich przykładów. Ciągle łapie kontuzje i każe na siebie długo czekać.
0
@MaTt_BarcaFan A skąd wiesz że np.do końca kariery nie będą omijały go kontuzje?
PS.Żartuję ale myślę że nie powinno się go pozbywać od razu teraz :)
0
@MaTt_BarcaFan Ale ma potencjał. Jak na wypożyczeniu niczego nie pokaże to sprzedamy jak wróci.
0
@Kajtek77 Nie no spoko, że jesteś optymistą w stosunku do Rafy; ). Ja straciłem zaufanie do niego i uważam, że pieniądze z jego sprzedaży można przeznaczyć na zakup klasowego pomocnika.
0
@DamianVeB11 Wedlug mnie jest to za mały potencjał jak na Barcelonę. W Celcie grał świetnie, wrócił do Barcelony i nic takiego nie pokazał. Giuseppe Rossi i Reus też mieli potencjał i byli świetnymi piłkarzami, ale co z tego jak zniszczyły ich kontuzje.
0
@MaTt_BarcaFan Dlatego powtórzę - sprawdzić go jeszcze raz na wypożyczeniu jak nie odpali to sprzedać.
0
@MaTt_BarcaFan Każdy ma swoje zdanie :)
0
@Kajtek77 Jasne ;) zobaczymy co wymyśli Valverde,łzę zaskoczy :v