- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1198 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1198 Culés
14
W moim mniemaniu, Bellerin jest lepszą opcją niż Semedo. Jest wychowankiem, jest bardziej doświadczony, oraz gra w lepszej lidze. Jak pieniądze mają być podobne, wybieram Hiszpana.
1
@sewciu50 Gorszy od Montoyi w defensywie. Wyraźnie słabszy technicznie i jak na skrzydłowego lub wahadłowego to słaby w ofensywie, Rafinha z tych pozycji lepiej wypada, Semedo już na obronie gniecie więcej asyst. Bellerin jest tak dobry, że Arsenal woli Oxa. W poprzednim sezonie była zajawka na niego, ale ten go zweryfikował. Gwiazdą jednego sezonu zdaje się być.
Ps
Nie jest zły, ale wg mnie zbyt ryzykowny. Wolę Semedo, ale dam obu szansę na wykazanie się, jak ich kupimy.
0
@LinekPark A Semedo nie jest zbyt ryzykowny? Tak naprawdę większość z nas usłyszała o nim dopiero w ostatnich miesiącach. Do tego gra w słabej lidze portugalskiej. Uważam, że skoro mieli by kosztować takie same pieniądze to mniejsze ryzyko jest przy Bellerinie bo całkiem dobry poziom będzie trzymał. Semedo ma potencjał(z tego co patrzę na filmikach na yt) żeby być świetnym PO no ale ryzyko jest bardzo duże. Bellerin rok temu pokazał, że grać potrafi. W tym sezonie rzeczywiście było znacznie gorzej, ale to co mówisz o Oxladzie to też po części efekt tego, że Wenger zmienił trochę taktykę - patrz Alba w tym sezonie przy 3-4-3. Też powiemy, że Alba jest słaby bo stracił miejsce w składzie?Potem Bellerin pograł trochę na skrzydle no i tak naprawdę się sezon skończył. Zresztą nabił 3tys minut więc takim ławkowiczem to on nie był.