La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

konto usunięte

0

O której gra Nadal z Dominiciem?

1

@Socjopata Jutro o 12:50.

2

@JimMorrisonFCB Można wiedzieć skąd wziąłeś taką godzinę? Owszem panowie grają jutro ale nie ma jeszcze planu gier na dzień jutrzejszy bo zawsze pojawia się wieczorem. Na oficjalnej stronie turnieju jeszcze go nie ma a na Twitterze tez jeszcze nic. Poza tym żadne mecze nie zaczynały się o takiej dziwnej godzinie. Chyba ze na początku kiedy grali jak leci. Dzisiejsze mecze półfinałowe kobiet zaczynają się od 14 i myślę że tak samo będzie jutro. Wcześniej są deble, mikst i jakiś mecz legend.



Także do autora pytania, na razie nie ma godziny meczu będzie po południu lub wieczorem. Proponuje śledzić Twittera RG a tam będzie najszybciej podana godzina.

0

@barceloonka92 Godzinę wziąłem ze livescore'a i rzeczywiście dość dziwne wydały mi się te godziny, więc na pewno masz rację i przypuszczam, że mecze będą rozgrywane w innych godzinach.

0

@JimMorrisonFCB Livescore to najgorszy możliwy nośnik informacji jeśli idzie o tenis i godziny meczów. Wątpię by mieli rację. Z reguły mecze na tym etapie zaczynają się o równej godzinie i w tym roku w Paryżu przoduje godzina 14. Zalezy tylko czy rozegrają najpierw mecz Nadala z Thiemem czy Wawrinki z Murrayem. Bo widzę ze dzisiejsze półfinały kobiet są w takiej formule, że grają na tym samym korcie po sobie czy wszystko zależy od tego ile będzie trwał jeden półfinał. U panów może to trwać dłużej wiec kto wie czy nie zdecydują się na wcześniejszą porę niż 14 albo równolegle.

konto usunięte

0

@barceloonka92 Dzięki, jak zwykle przegapie mecz, bo pewnie ponad 3 godz nie będą grali

0

@barceloonka92 Sprawiedliwiej byłoby na pewno gdyby grali równolegle, ale może być tak jak mówisz.

0

@JimMorrisonFCB Ale patrzę teraz na plan gier i jednak nie beda grać równolegle tylko po sobie. I najpierw Murray v Wawrinka i wcześniej niż kobiety. Od 12:45

0

@barceloonka92 Hmm, dziwnie - ale jednak miałem rację, że tak wcześnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?