- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
170
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
5
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 936 Culés
1
http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/dark-side-of-the-moon-pink-floyd-ukaze-sie-w-metalowej-wersji.html
Ciekawy pomysł. Zobaczymy, co z tego wyniknie, mi się na razie bardziej podoba oryginał.
0
@LinekPark Oryginał to jedna z najlepszych płyt w historii i mój ulubiony album. Wszelkie przeróbki to nieporozumienie.
0
@Iniestamessi Ulubiony utwór Floydów? Ja stawiam na Another Brick On The Wall(całość).
0
@Iniestamessi a jak nowy Waters?
2
@LinekPark Do oryginału nie ma startu, ale i tak mi się podoba. Lubię takie eksperymentowanie, chętnie posłucham całości.
2
@LinekPark Sorrow i Marooned.
1
@LinekPark Chodzi Ci o cały album, czy o konkretny utwór, bo nazwa albumu to The Wall, a utwór Another Brick In The Wall jest podzielony na 3 części, z której ja najbardziej lubię pierwszą.
2
@LinekPark Ulubiony utwór - "Time", "Fearless" lub "Hey You". A co do Watersa to nie wiem, nie słucham, wolę Gilmoura ;)
1
@JimMorrisonFCB Utworek jako całość, wszystkie 3 części. Rzeczywicha, przyznaję, że się rypłem z tym On The Wall zamiast In. :/
0
@LinekPark Posłuchaj sobie "Sorrow" (genialny tekst) i "Marooned" (genialna gitara).
1
@JimMorrisonFCB Dzięki za propo, ale teraz leci Katatonia - The Fall Of Hearts, a dalej w stosie kolejne CD w kolejce: RHCP - The Gateway, Green Day - Rev. Radio, Phedora - The House Of Ink i DM - Spirit. ;)
0
@LinekPark Ja też muszę przesłuchać Spirit zwłaszcza, że za miesiąc już koncert i może też w przyszłym roku się wybiorę.
0
@LinekPark The Gateway całkiem dobre jak na dzisiejsze standardy :) Mogłoby być jedynie trochę więcej gitary.
1
@JimMorrisonFCB Mam deluxa. Przełamałem się, zaufałem opiniom kilku ludzi z tej strony i nie żałuję. Bardzo dobry krążek. Podpasował mi. A nie podobały mi się depesze te 3 lata temu wcale. Dużo zrobił singiel Where's The Revolution. Na me oko album 8/10.
0
@Iniestamessi Bez Fruscicante to nie to samo RHCP. Nie jest to album na poziomie Californication, ale i tak lepszy od 2 ostatnich.
0
@LinekPark Od dwóch ostatnich? Masz na myśli Stadium Arcadium? To akurat bardzo dobry album, lepszy od Cali. Ale i tak najlepsze albumy to BSSM i The Uplift. Ogólnie RHCP to mój ulubiony zespół i lubię wszystkie piosenki, ale bez Johna obniżyli loty. Jedyny plus, że lepiej słychać wyczyny pałkarza i basisty, bo nie zagłuszają ich wspaniałe popisy wioślarza xD