La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 936 Culés

konto usunięte

1

http://www.terazrock.pl/aktualnosci/czytaj/dark-side-of-the-moon-pink-floyd-ukaze-sie-w-metalowej-wersji.html
Ciekawy pomysł. Zobaczymy, co z tego wyniknie, mi się na razie bardziej podoba oryginał.

konto usunięte

0

@LinekPark Oryginał to jedna z najlepszych płyt w historii i mój ulubiony album. Wszelkie przeróbki to nieporozumienie.

konto usunięte

0

@Iniestamessi Ulubiony utwór Floydów? Ja stawiam na Another Brick On The Wall(całość).

konto usunięte

0

@Iniestamessi a jak nowy Waters?

2

@LinekPark Do oryginału nie ma startu, ale i tak mi się podoba. Lubię takie eksperymentowanie, chętnie posłucham całości.

2

@LinekPark Sorrow i Marooned.

1

@LinekPark Chodzi Ci o cały album, czy o konkretny utwór, bo nazwa albumu to The Wall, a utwór Another Brick In The Wall jest podzielony na 3 części, z której ja najbardziej lubię pierwszą.

konto usunięte

2

@LinekPark Ulubiony utwór - "Time", "Fearless" lub "Hey You". A co do Watersa to nie wiem, nie słucham, wolę Gilmoura ;)

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Utworek jako całość, wszystkie 3 części. Rzeczywicha, przyznaję, że się rypłem z tym On The Wall zamiast In. :/

0

@LinekPark Posłuchaj sobie "Sorrow" (genialny tekst) i "Marooned" (genialna gitara).

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Dzięki za propo, ale teraz leci Katatonia - The Fall Of Hearts, a dalej w stosie kolejne CD w kolejce: RHCP - The Gateway, Green Day - Rev. Radio, Phedora - The House Of Ink i DM - Spirit. ;)

0

@LinekPark Ja też muszę przesłuchać Spirit zwłaszcza, że za miesiąc już koncert i może też w przyszłym roku się wybiorę.

konto usunięte

0

@LinekPark The Gateway całkiem dobre jak na dzisiejsze standardy :) Mogłoby być jedynie trochę więcej gitary.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Mam deluxa. Przełamałem się, zaufałem opiniom kilku ludzi z tej strony i nie żałuję. Bardzo dobry krążek. Podpasował mi. A nie podobały mi się depesze te 3 lata temu wcale. Dużo zrobił singiel Where's The Revolution. Na me oko album 8/10.

konto usunięte

0

@Iniestamessi Bez Fruscicante to nie to samo RHCP. Nie jest to album na poziomie Californication, ale i tak lepszy od 2 ostatnich.

konto usunięte

0

@LinekPark Od dwóch ostatnich? Masz na myśli Stadium Arcadium? To akurat bardzo dobry album, lepszy od Cali. Ale i tak najlepsze albumy to BSSM i The Uplift. Ogólnie RHCP to mój ulubiony zespół i lubię wszystkie piosenki, ale bez Johna obniżyli loty. Jedyny plus, że lepiej słychać wyczyny pałkarza i basisty, bo nie zagłuszają ich wspaniałe popisy wioślarza xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?