- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 993 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 993 Culés
25
Dlaczego przyjęło się mówić, że Manchester City nie ma kibiców? Na jednym z fanpage'ów widnieje wypowiedź Edersona "to świetny klub, ma wspaniałych kibiców" (wiadomo, że pieniądze też skusiły, ale kogo teraz nie kuszą). I od razu szydera w komentarzach, że "kogo ma City", "jakich kibiców".
Jeden z dwóch użytkowników trzeźwo zareagował przytaczając informację, że średnia frekwencja na Etihad Stadium w sezonie 16/17 wyniosła 54019, co daje 11. miejsce w Europie (przy okazji, Barca jest na drugim miejscu z wynikiem 77944).
Przytoczę też komentarz drugiego ziomka: "Kiedyś przed przejęciem klubu przez szejków, przeprowadzono w Anglii badania, które miały wskazać klub z najbardziej wiernymi fanami - pierwsze dwa miejsca Newcastle i Manchester City, ale w głowach dzieciaczków z internetu, ten klub pojawił się dopiero po drogich transferach"
Najwięcej śmieją się kibice United, a sami chyba zapominają, ile pieniędzy kosztował Pogba, Mkhitaryan czy Bailly.
0
@damianex10 Takie tam nieśmieszne żarty, często mówią tak o klubach zarządzanych przez szejków
9
@damianex10 To Ty nie wiesz, że na Etihad przychodzą statyści opłaceni przez szejków, żeby wszystko wyglądało na to, że mają dużo fanów?
0
@damianex10 Przecież to wynika z "bulu dópy", bo po pierwsze City ma hajsu jak eskimosi lodu dzięki szejkom. Po drugie wg powszechnie panującej opinii jedyny klub kojarzy z Manchesterem to powinno być United.
1
@damianex10 City ma więcej wiernych kibiców niż takie junajted. Kto był w Menchesterze i spotkał zwykłych ludzi ten doskonale o tym wie.
0
@damianex10 Polać ci. Święte słowa.