La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 993 Culés

25

Dlaczego przyjęło się mówić, że Manchester City nie ma kibiców? Na jednym z fanpage'ów widnieje wypowiedź Edersona "to świetny klub, ma wspaniałych kibiców" (wiadomo, że pieniądze też skusiły, ale kogo teraz nie kuszą). I od razu szydera w komentarzach, że "kogo ma City", "jakich kibiców".

Jeden z dwóch użytkowników trzeźwo zareagował przytaczając informację, że średnia frekwencja na Etihad Stadium w sezonie 16/17 wyniosła 54019, co daje 11. miejsce w Europie (przy okazji, Barca jest na drugim miejscu z wynikiem 77944).

Przytoczę też komentarz drugiego ziomka: "Kiedyś przed przejęciem klubu przez szejków, przeprowadzono w Anglii badania, które miały wskazać klub z najbardziej wiernymi fanami - pierwsze dwa miejsca Newcastle i Manchester City, ale w głowach dzieciaczków z internetu, ten klub pojawił się dopiero po drogich transferach"

Najwięcej śmieją się kibice United, a sami chyba zapominają, ile pieniędzy kosztował Pogba, Mkhitaryan czy Bailly.

konto usunięte

0

@damianex10 Takie tam nieśmieszne żarty, często mówią tak o klubach zarządzanych przez szejków

9

@damianex10 To Ty nie wiesz, że na Etihad przychodzą statyści opłaceni przez szejków, żeby wszystko wyglądało na to, że mają dużo fanów?

0

@damianex10 Przecież to wynika z "bulu dópy", bo po pierwsze City ma hajsu jak eskimosi lodu dzięki szejkom. Po drugie wg powszechnie panującej opinii jedyny klub kojarzy z Manchesterem to powinno być United.

konto usunięte

1

@damianex10 City ma więcej wiernych kibiców niż takie junajted. Kto był w Menchesterze i spotkał zwykłych ludzi ten doskonale o tym wie.

0

@damianex10 Polać ci. Święte słowa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?