La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2141 Culés

3

Keita Baldé może przenieść się do Milanu wraz z Lucasem Biglią.

Znany włoski dziennikarz, Gianluca Di Marzio, poinformował, że w tym tygodniu doszło do spotkania między przedstawicielami „Aquile” a Roberto Calendą, agentem Keity Baldé. Tematem rozmów nie było jednak ewentualne przedłużenie umowy aktualnie obowiązującej do połowy przyszłego roku, a transfer napastnika. Władze Lazio powiadomili bowiem reprezentanta piłkarza, że udało im się dojść do porozumienia z Milanem.

„Rossoneri” w ostatnim czasie bardzo zbliżyli się do pozyskania Lucasa Bigli i zależy im, by wraz z Argentyńczykiem do Mediolanu przeniósł się jego klubowy kolega. Di Marzio podaje, że łączona transakcja kosztowałaby klub z San Siro 50 milionów euro plus bonusy. Portal „MilanNews” dodaje, że Calenda jeszcze dziś może spotkać się z działaczami „Diavolo”, by prowadzić rozmowy w sprawie indywidualnego porozumienia.

5

@bozyszczu Milan sie zbroii. Musachio, Rodriguez teraz Keita i Biglia, oby w koncu na stale wrocili do LM a wtedy zaczna sie pojawiac coraz wieksze nazwiska.

konto usunięte

0

@bozyszczu Czyli kupują:
LO - Ricardo Rodriquez
ŚO - Matteo Musacchio
DP - Franck Kessie
ŚP - Lucas Biglia
ŚN - Andrea Belotti
LS - Keita Balde
A nadal nie kwapią się do wykupu kolesia z dryblingiem Messiego, strzałem Suareza, szybkością odrzutowca, podaniem Iniesty, kreacją Xaviego, no geniusza nad geniusze, zbawcę Barcy wg wielu, czyli Deulofeu...

0

@LinekPark Belotti już jest zaklepany?

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Ciągle negocjują. Dali koło 40, Torino chce 60.
Jak z Biglią, który jest praktycznie klepnięty i chcą Balde za 1 zamachem.

0

@LinekPark Belotti przypomina mi trochę Vieriego pod względem stylu gry. Myślałem, że przejdzie do Chelsea.

0

@LinekPark Kupmy Dembele za 90mln. Bo przecież niepotrzebny nam PO. Mamy największego talenta we wszechświecie, nowego Alvesa, nadboga Palencię (z przymrużeniem oka).
Po prostu według mnie w przypadku kontuzji Vidala znowu nie mamy PO i jesteśmy w dupie, a ktoś, kto gra cały sezon w III lidze ma wychodzić na taki Real, Atletico itp?

konto usunięte

0

@VEB931 Dał radę Marlon w tym sezonie. Dawał radę Pedro, Busquets, Xavi, Iniesta, Puyol, Messi, to czemu nie Palencia? im też dawano szansę wprost z 3 ligi.

0

@LinekPark Ale to jest olbrzymie ryzyko. Poza tym nie porównujmy pokolenia Xaviego, Messiego, Iniesty itd. do tego co jest teraz. Nie zawsze wychowanek to jest najlepsza opcja. Skoro Palencia ma już 21 lat i dopiero teraz został włączony do pierwszej drużyny to prawdopodobnie znaczy, że nie jest jakimś super talentem i geniuszem, nie sądzisz? A Marlon to jeszcze nie wiadomo, czy sobie poradził. Zagrał zdecydowanie za mało spotkań w dodatku żadnego przeciwko komuś mocniejszemu.

konto usunięte

0

@VEB931 Pamiętaj, że do teraz był człowiek, który był tak uparty, że każdy osiołek robił wow i chciał zbijać żółwika, bo "swój człowiek". Za Pepa dawno by dostał szansę. Nie bój się o sezon bez pucharów, chyba kibicujesz Barcy, nie im? Kiedys tą szansę trzeba dać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?