La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

1

Szykuje sie chyba tie break w meczu Murray - Wawrinka w pierwszym secie.

1

@samueleto To będzie długi mecz.

2

@JimMorrisonFCB 5 setów jak nic. :D

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Ale Tie Break!

konto usunięte

0

@samueleto Ciekawe jak mozna fajnie nazwac Tie Break w naszym jezyku.

0

@jaikuba Ciężko tutaj o jakąś trafną nazwę, można by to nazwać gemem rozstrzygającym, ale same słowo "gem" jest wzięte z języka angielskiego :)

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB A Nole jak zagral z Thiemem? Tak malo ogladam tenisa, ze nawet tego goscia z Austrii w akcji nie widzialem.

0

@jaikuba Też niestety nie mogłem oglądać, ale wiem, że w ostatnim secie było 6:0 dla Thiema.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB 6-0? niezle

0

@jaikuba Noo, też nie wiem czy to było spowodowane jakąś kontuzją Serba, czy odpuszczeniem, tak czy inaczej cieszy mnie ten wynik, bo nie przepadam za nim.

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB Na poczatku jego kariery bardzo go lubilem, potem im dalej , tym sympatia mniejsza. Dokladnie odwrotnie, jak w przypadku Nadala. Dla mnie Roddick i Nalbandian strasznie zamarnowali swoje potencjaly.

0

@jaikuba Ja tak mam z Murrayem, na początku go lubiłem a teraz co raz mniej go lubię. Roddick większość kariery niestety zmarnował na pobijanie rekordów serwisowych zamiast na skupienie się na grze, no i Nalbandian faktycznie zmarnował swój potencjał, niestety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?