La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

2

A ja bym widzial Zielinskiego w Barcelonie. Cholpak jak by za wczasu do nas trafil to by sie ogral pod wymagany styl a potencjal ma ogromny. Boiskowa inteligencja, chlodna i pokorna glowa, technika, przeglad pola i sporo doswiadczenia jak na ten wiek. Na pewno zjada Andre Gomesa na sniadanie

Komentarz usunięty

1

@Indyczka Jak będzie dobrze grał to czemu nie? Isco jest fanem Barcy i gra w Realu.

0

@ukaszz Błagam. Przecież i tak do nas nie przyjdzie. A klub to może nie wie o jego istnieniu. A na dodatek Zielu obrażał publicznie nasz klub. Dobry piłkarz ale zawsze patrze jakim jest człowiekiem. Po tysiąc razy nie.

0

@Indyczka No cóż.. Ja uważam inaczej :) Już nawet nie mówiąc o Zielińskim.. Nie przyjąć do klubu utalentowanego zawodnika, bo za gówniarza gadał jakieś głupoty? To ja błagam. Jak by Modrić, Kross albo Asensio mieli do nas przyjść to połowa kibiców zawyłaby z radości w ciągu minuty zapominając o tym gdzie wcześniej grali.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?