La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 561 Culés

0

Według informacji la Gazzetta dello Sport odpowiedź ze strony przedstawicieli aktualnego wicemistrza Francji była natychmiastowa. Marco Verratti nie jest na sprzedaż — mieli usłyszeć włodarze katalońskiego klubu, którzy już od dłuższego czasu starają się o reprezentanta Włoch

7

@Vhaeraun Mają swoją politykę i go nie sprzedadzą. Nawet jak Verratti się obrazi, to co?? a no nic! Wyślą go na trybuny albo do rezerw, a za miesiąc, czy dwa mu minie i wróci do 1 składu. Wtedy przekonacie się, że i z niewolnika jest pracownik.

konto usunięte

7

@Vhaeraun Ależ mnie wkurza ten klub i jego właściciele. Oprócz realu, to chyba jedyny klub, który mnie tak irytuje swoim stylem bycia. Och, panowie świata, którym się w dupach poprzewracało i myślą, że sobie niewolników nasprowadzali. Kogo by się od nich kupić nie chciało, to wiecznie problemy robią. Bardzo się cieszę, że Monaco im nosa utarło w tym roku i mam wielką nadzieję, że w przyszłym sezonie zrobią to samo. Monaco również na brak pieniędzy nie narzeka, a nie ma problemu z puszczaniem zawodników i kupowaniem nowych.

A ci się zawzięli jak dzieci. Ale wierzę, że Verratti będzie ich cisnął i co raz bardziej pokazywał swoje niezadowolenie.

konto usunięte

0

@Vhaeraun Oni tak tylko graja.. to gra w handel by podbic cene.. to lezy w ich kulturze.

1

@LuisSalvano Czyli Barca też Cię wkurza, bo nie chce sprzedać Messiego?? Verratti ma ważny kontrakt i nie muszą go sprzedawać. Mają swoje plany i ambicje. Osobiście im się nie dziwię.

konto usunięte

1

@hank_moody A czy widzisz, aby Messi chciał odejść? Mają swoje plany i ambicje, ale nie mogą ich mieć czyimś kosztem. Jeśli zawodnik czuje się już u nich źle, nie odnosi z tym zespołem większych sukcesów, marzy o grze w innym klubie, to nie mogą go zatrzymywać.

1

@LuisSalvano Ależ oczywiście, że mogą. Sam dobrowolnie podpisał kontrakt do 2021 roku bodajże, więc jak będą chcieli mogą go trzymać do tego czasu.

konto usunięte

1

@hank_moody A jak podpisujesz umowę w pracy np. na 2 lata, to znaczy, że choćby się paliło i waliło masz obowiązek pracować tam tyle czasu?

2

@LuisSalvano W umowie o pracę masz punkt o wcześniejszym rozwiązaniu umowy. A czy Verratti ma taki punkt? On, jak zrezygnuje to pewnie ma wysoką karę i zakaz gry w innym klubie przez x czasu. Więc owszem, nie musi tam grać, ale gdzie indziej też nie pogra.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?