La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1581 Culés

34

Oczywiście to tylko mecz U-21, ale póki co widać gołym okiem jakim zmiennikiem dysponuje Real a jakim my. Asensio gra bajecznie, technika, kontrola piłki, wizja gry, szukanie gry. Tymczasem nasz Denis to tak jakby go nie było, mierna inicjatywa czyli podsumowanie jego występów w Barcelonie. Powiedźcie mi jak można na niego liczyć i wierzyć, że się sprawdzi skoro w ogóle tego po nim nie widać? Kiedy jak nie w takich meczach, kiedy pokazywać swoje umiejętności. W Gran Derbi gdy presja i stres paraliżuje największych? Do tego przypominam, że Denis ma 23 lata, to nie jest już junior. Aha no i co do Deulofeu to jak dla mnie chłop wygląda tak samo jak 2, 3 czy 4 lata temu. Czyli jak to powiedział komentator - szybki, ale wolno myślący i bardzo chaotyczny. Chyba idealne podsumowanie jego gry. Czy to zawodnik na miarę Barcy? Według mnie absolutnie nie. To już lepiej wpuszczać na skrzydło Vidala.

3

@Granto Pełna zgoda. A jak czytam tu opinie, że lepiej Deulo, niż Dembele, bo taniej, to nie wiem czy się śmiać, czy płakać. To po prostu nigdy nie będzie chłopak na miarę Barcy, a jak nie mamy kasy na Dembele, to lepiej odpuścić i skupić się na cracku do pomocy i PO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?