- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1457 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1457 Culés
0
Ja nigdy nie oceniam nikogo po jednym czy nawet po paru dobrych meczach.Bo to się różnie układa.Tu może się kontuzja zdarzyć,tu może nie grać regularnie itp.Ale jeśli Asensio będzie w Realu grał dużo,to ten chłopak ma zadatki na mega gwiazdę.Przeglad pola,inteligencja boiskowa,kapitalna technika...to jest perła naprawdę.Jeśli Real wykorzysta jego potencjał z czym maja często problem to naprawde będziemy żałować,że kiedy były negocjacje to nie daliśmy tych paru mln więcej za niego niż Real
4
@Tito545 Również mamy w zespole perłę - rzekłbym nawet że diament - nieoszlifowany - nazywa się Carles Aleñá. Real dał szansę Asensio i popatrz - gwiazda rośnie na naszych oczach. Mam wielkie nadzieje co do Valverde, że da szansę Carlesowi, Palencii. W Athleticu stawiał na młodych, mam nadzieję że podobnie zrobi w Barcelonie.
0
@DamianVeB11 W 100 % się zgadzam z Tobą.Ja co już nie raz podkreślałem w komentarzach jestem fanem talentu Aleñi.Uważam,że to zawodnik z wielkim potencjałem,ale najważniejsze aby dostał szanse się wykazać i oby tak było
0
@Tito545 Szkoda bardzo Asensio (tego że nie gra dla nas tylko dla Realu), ale kto wie - może Aleñá ma talent nawet większy od Marco. Jak napisałem - bardzo liczę na Valverde, nie można się bać stawiać na młodych, wprowadzać jak najszybciej bo perełki mamy (ostatnio jedną straciliśmy - Mboula), jest przecież jeszcze Cucurella.
0
@DamianVeB11 Dokkaldnie na Aleñe jeśli nasz nowy trener postawi to wielki szacun dla niego.I owszem Cucurella też ma ogromny potencjał.Albo stawiać na nich często,albo wypożyczyć tak jak Real zrobił z Asensio.Wierze z całego serca w chłopaków a zwłaszcza w Aleñe bo ten chłopak ma ogromne umiejętności i potencjał,aby być wielkim piłkarzem w Barcelonie.Nie będę go porównywał do Xaviego czy Iniesty,ale moim zdaniem chłopak ma papiery na wielkiego pomocnika :)
0
@DamianVeB11 Ok tylko zrozum jedno. Asensio zanim przyszedł do Realu miał za sobą świetny sezon w Mallorce, a potem w Espanyolu czyli w La Lidze! Nie można tego porównywać do żółtodzioba Aleni, który póki co gra w 3 lidze hiszpańskiej.
0
@Tito545 Jak pojawił się w zeszłym sezonie na boisku to widać było to coś. Nie pokazał niczego szczególnego ale ja widzę ten talent :D Oglądałem kilka meczów w wykonaniu Cucurelli i widać że chłopak jest tam liderem, widać tą technikę, coś podobnego co prezentuje Asensio. Jestem dobrej myśli. Talentów mamy i to nie mało. Trzeba tylko to wykorzystać :)
0
@Granto Więc wypożyczmy go! Jeśli nie będzie w tym sezonie miejsca żeby często grał w pierwszym zespole to niech pograć sezon gdzie indziej.