- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
74 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
0
Mam telefon LG X Power jakieś 5-6 miesięcy i ostatnio 2 razy na przestrzeni kilki dni wyskoczyl mi komunikat brak karty sim. Uruchomienie ponowne telefonu pomaga i od razu się naprawia i jest normalnie. Jak myślicie moze to być początek końca telefonu czy po prostu jakas chwilowa usterka ? Telefon ze 2 miesiace temu wpadl mi do wody, ale oddalem do serwisu gdzie mi go otworzyli osuszyli i cos tam od korozji zaimpregnowali ze tak powiem. Boje się ze telefon zaczyna siadać... :(
0
@bixmix Ja tez tak mialem w samsungo s6 i pojechal do playa zeby mi nowa karte zrobili i po wlozeniu nowej karty komunikat juz nie wydkakiwal i telefon dzialal dobrze
0
@bixmix Miałem kiedyś podobną sytuację tylko, że to był bodajże Samsung Galaxy s4. Albo możesz wymienić kartę wtedy może problem zniknie, chociaż w moim przypadku to nie rozwiązało problemy. Oddałem go do naprawy, wymienili tackę karty sim i nie było problemu. Jeśli problem będzie się powtarzał, to daj telefon na gwarancję.
1
@bixmix Może być korozja, ale w LG od lat plagą są padające płyty główne. :/
0
@LinekPark Właśnie tego w boje, bo aktualnie posiadam LG G4. Czytałem na różnych forach, że to częsty problem w tym telefonie. Mam taką nadzieję, że w moim przypadku w moim telefonie nie padnie mi płyta główna.
0
@LinekPark Sam docinalem karte sim wiec możliwe ze to jest problem. Poza tym 2x aby mi sie tak zrobilo jak na razie w przeciągu tygodnia czy dwóch takze moze jeszcze nie jest tak źle.
0
@Piotr,1985 Ale jak był zalany wodą i otwierali go w serwisie to da rade teraz na gwarancję w ogóle?
0
@Piotr,1985 Dlatego, ale i przez stereo i lepsze trzymanie na baterii mimo podobnej ceny rok temu(1800 do 1600, LG tańsze) mam Moto X Style.
0
@bixmix Jak był zalany to chyba gwarancję już stracil, chociaż nie jestem w 100% pewny, bo nie miałem nigdy zalanego telefonu. Musisz iść do serwisu i się dowiedzieć co w trawie piszczy.