La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 920 Culés

konto usunięte

27

Naprawdę niektórzy tutaj uważają że Barca powinna sprzedać Gomesa za 35 baniek? za faceta który ma 23 lata, jest utalentowany i ma przed sobą przyszłość?
Jak dla mnie 60 to minimum.
Ja tam w Andre wierzę. Zasłuzył na swoją szansę w tym klubie. Zobaczymy co Valverde z niego wyczaruje, trafił na najgorszy sezon Lucho w klubie gdzie większość graczy grała po prostu przeciętnie.
Nie sprzedaje się takiego gracza po jednym słabym sezonie to głupota.

konto usunięte

9

@Stig Myślę że za więcej niż 40 nikt go nie kupi, poza tym uważam że to nie jest typ piłkarza, który pasuje do Barcy

konto usunięte

12

@Stig Po takim sezonie jaki miał to dziwię się, że ktokolwiek chce go kupić.

1

@Tomsoon Do Barcy może nie pasuje jakoś bardzo ale wydaje mi się że w takiej Lidze Angielskiej poradziłby sobie bardzo dobrze.

konto usunięte

8

@Stig Takich Gomesów na rynku jest wielu. Wolę postawić na Rafinhę, który również jest młody, a w minionym sezonie (mimo długiej kontuzji) pokazał więcej niż Gomes, który grał non stop. Do tego weź pod uwagę fakt, że w tym okienku Barca musi rozbić skarbonkę na transfery, więc takie 35 baniek bardzo by się przydało.

0

@Stig Grasz w MTA? na pewnym serwie gościu ma taki sam nicku jak ty ;)

konto usunięte

1

@LuisSalvano Tyle że Rafiniha jest w tym klubie od 3 lat, a Gomes debiutował i tak jak wspomniałem trafił na bardzo zły okres gdzie druzyna zaliczyła jako całość regres.
Poczekajmy na to co wymyśli Ernesto. Plusem jest wiek Andre, nie ma 30 jak Turan. Spokojnie, będzie lepszy. Potrzebuje czasu, a jak nie ruszy nic do przodu to można te 35 baniek zarobić za rok, za dwa. Spokojnie ktoś tyle wyłoży za Andre mówię wam.

konto usunięte

2

@WiernyDoKoncaFCB Nie, mój nick jest dość popularny ponieważ odnosi się do Stiga z Top Gear, popularnego programu motoryzacyjnego.

0

@Stig Tylko, że za rok to przyjdą za niego oferty po 10 mln. Chłopak zwyczajnie nie pasuje do naszego stylu gry i tyle w temacie. Te 35 baniek to bym brał o nie zastanawiał się.

konto usunięte

0

@bodzio10 W czasach gdy za graczy się płaci coraz więcej myślisz że za Andre przyjdzie 10 baniek? niemożliwe. Zawsze się ktoś znajdzie kto da te 35.

0

@Stig Jak dalej będzie grał to co teraz to tak się skończy.

konto usunięte

0

@Stig Facet gra taką klapę, że za rok nie będzie wart nawet 20mln.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?