La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1474 Culés

19

Mario Goetze latem ma normalnie trenować z Borussią Dortmund, co oznacza, że jego powrót na boisko jest coraz bliżej. Niemiec od kilku miesięcy walczy z poważnymi zaburzeniami metabolicznymi.

Piłkarz BVB już wznowił lekkie treningi z piłką, a lada moment ma być gotowy, aby latem trenować z całym zespołem.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że terapia Mario przebiega tak dobrze. Cieszymy się, że wkrótce znów zobaczymy go na boisku - komentuje menedżer Borussii Michael Zorc.

Letnie przygotowania pokażą, czy Goetze będzie gotowy, aby grać w sparingach, a następnie rozgrywkach ligowych. Wiele jednak wskazuje na to, że Niemiec najgorsze ma już za sobą.

0

@bixmix Nigdy mu źle nie życzyłem, aczkolwiek nigdy nie zapomnę tego jak zdradził swój klub przechodząc do największego rywala. Życzę mu zdrowia ale wcale jakoś specjalnie nie chciałbym oglądać jego gry.

1

@prokofiew Ja mu nigdy nie zapomnę gola w finale MŚ...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?