La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1457 Culés

9

Powiem Wam, że aż mną trzepie gdy sobie pomyślę, że jakiś Lima przechodzi do nas w zimie. To jest nieprawdopodobne co się dzieje z tym klubem, co wyprawia ten ŻAŁOSNY zarząd. Chyba nie ma obecnie klubu z topu, który sprowadza takich piłkarzy. Mówicie Vinicius? Chłopak ma 16 lat i potencjał, może coś z niego będzie. Jest to jakieś usprawiedliwienie dla tego transferu. Ale 27 letni zawodnik z brazylijskiej ligi, bez żadnego doświadczenie w obronie? I to w momencie gdy Barca potrzebuje w pomocy piłkarzy klasowych, którzy pomogą nam powrócić na najwyższy poziom. Poczytałem sobie różne fora zagraniczne i sami Brazylijczycy wypowiadają się, że on w najwyższej formie jest co najwyżej przeciętny i to na pewno nie poziom Barcy nawet na ławkę. Co w takim momencie pomyśli sobie Alenia? Nie wiem co zrobi zarząd i Valverde z tymi zawodnikami, bo mamy ich w polu za dużo.

2

@Granto Wie ktoś może, jak tam idzie Benedito że zbieraniem podpisów?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?