La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1747 Culés

konto usunięte

0

Gra ktos moze tym sprzetem? Yonex Ezone DR 100 Blue Black 2017

1

@jaikuba Ja dzisiaj kupiłem Yonexa Vcore SV 98, ale jeszcze trochę sobie poczekam zeby przetestowac...

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB A ile ma gramow i ile dales? NO i jaki naciag?

1

@jaikuba 305g, cena 630 razem z naciąganiem i owijka gratis. Parametrów naciągu nie pamiętam, ale sprawdzony bo juz wielokrotnie z niego korzystalem.

Cena ulgowa bo po znajomosci ;) rakieta oczywiscie nowa

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Ja wlasnie dzis sie wzailem za porzadnei odbijanie. Mam Yonexa Rdis 300. , ale dzis odbijalem na scianie Pure Drivem Roddick Cortex - ten starszy model. z naciagiem Luxilon alu power - mega czysto mi sie gralo... bajka.
Ale Twojego tez jestem ciekaw, lubie Yonexy. A co sadzisz o Princach?

konto usunięte

0

@JimMorrisonFCB A miales inne do wyboru, czy od razu na Yonexa sie zdecydowales?

0

@jaikuba Bardzo podobnym modelem grałem do tej pory, ale trochę starszym https://strefatenisa.com.pl/rakieta-tenisowa-yonex-vcore-si-98-305g.html i przyzwyczaiłem się mocno juz do tego kształtu główki i już zostałem przy Yonexie :) Princem grałem tylko raz, dość dawno temu i nawet nie pamietam modelu, ale bylem zadowolony.

0

@jaikuba Od razu wzialem Yonexa, bo potrzebowałem miec dwie prawie identyczne rakiety, a ta starsza bedzie jako zapasowa.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB JA tez lubie ten izometryzny ksztalt, glowka, mam wrazenie , ze wiecej wybacza i dodaje duzo spinu gdy uderzym w jej gorna czesc.

0

@jaikuba Też tak mam, no i bardzo szybko mozna zamach wyprowadzic.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Fajnie ze masz 16/20 , tego zazdroszze

0

@jaikuba Niestety jeszcze troche musze poczekac zeby przetestowac...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?