La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

konto usunięte

2

Zrobiłem sobie zestawienie pomocników, którymi Barcelona mogłaby się zainteresować. Odpuściłem paru cracków, którymi ponoć się interesowała, dałem szansę mniejszym gwiazdom.

Ofensywny pomocnik (kreacja, ostatnie podanie, częste dołączanie się do akcji ofensywnych):
- Georginio Wijnaldum (Holandia, Liverpool) - czołowa postać w pomocy Liverpoolu, świetny sezon, ale nie jest on aż tak ważnym elementem układanki Kloppa, by go nie sprzedać. Nie ma on takiego statusu jak Firmino, Coutinho, czy Mane. Moim zdaniem cena byłaby trochę wygórowana, ale przede wszystkim dałoby radę go wyciągnąć. Umie klepnąć, podać, strzelić z dystansu, dużo widzi.
- Ivan Perisić (Chorwacja, Inter) - lewonożny skrzydłowy, który w tym sezonie najlepsze mecze rozegrał jako ofensywny pomocnik. Strzał z dystansu, kreacja i szybkośc to jego atuty. Mógłby się wymieniać pozycjami z Neymarem i Messim. Do tego Ivan może by wrócił do formy, gdyby miał rodaka w drużynie (wiem, śmieszne, ale to też jest ważne).
- Marcelo Brozović (Chorwacja, Inter) - młodsza kopia Perisicia, również niezły sezon w jego wykonaniu.
- Gylfi Sigurdsson (Islandia, Swansea) - lider jednej z najsłabszych zespołów Premier League, aczkolwiek to on był odpowiedzialny za utrzymanie się w lidze. Nie wiem co on jeszcze robi w tym klubie, poradziłby sobie w top 6. Ja chętnie dałbym mu szansę, ale z językiem byłby problem.
- Emil Forsberg (Szwecja, Lipsk) - mój kandydat, świetny sezon, dwa lata temu ludzie spuszczali się nad De Bruynem, a teraz jakoś cicho jest przy nazwisku Szweda. Chce opuścić Lipsk i wspiąć się o szczebel wyżej.

Rozgrywający (w sumie pozycja Rakiticia):
- Ander Herrera (Hiszpania, United) - on nie chce opuszczać Anglii.
- Naby Keita (Gwinea, Lipsk) - objawienie sezonu, chętnie bym go u nas zobaczył, z tym, że to tym bardziej przypominający Pogbę, czyli box to box.
- Miralej Pjanić (Bośnia, Juventus) - fajna alternatywa, tylko obawiam się, że to taki sam piłkarz jak Rakitić, więc byśmy mieli dwóch takich samych grajków.
- Manu Trigueros (Hiszpania, Villarreal) - dobry sezon w jego wykonaniu, wizja pola i podanie na poziomie.
- Leander Dendoncker (Belgia, Anderlecht) - drugi crack po Tielemansie, który już jest w Monako.

Ale lepiej składać oferty za Paulinho, Limę i Kondogbię.

konto usunięte

0

@Oscarlos_5 Perisić jest obunożny z lepszą prawą nogą.

0

@Oscarlos_5 Poza Pjaniciem i ewentualnie Triguerosem nie widzę tutaj nikogo kto byłby realnym wzmocnieniem.

0

@Oscarlos_5 tylko keita wart uwagi, reszta przecietniaki albo wrecz szrot.

konto usunięte

1

@Oscarlos_5 Keita już w Salzurgu czarował. Wielki będzie, ma to coś, mózg drużyny.
Wijnaldum to też mocna opcja. Stały i dobry rozwój.
Forsberg trafi najpewniej do ACM, co mnie, fana tej ekipy, cieszy.
Ten Dendoncker to musi mieć genialne podania. Rozegrać 146 spotkań i uzbierać aż 2 asysty....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?