La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1482 Culés

konto usunięte

0

pojawilo sie jakies nowe info w sprawie Paulinho, ze nagle sie od tylu komentarzy tutaj zaroilo na ten temat?

0

konto usunięte

0

@Mith Chcą go za 40mln sprowadzić, bo za taką cenę po co kupować Seriego. A na Verrattiego po tym cudownym transferze Brazylijczyka nie starczy.

konto usunięte

0

@adisont92 nie znam hiszpanskiego- ze niby uruchamiamy jego klauzule i placimy 40mln?

0

@Mith Cytujac RM: „40 milionów za Paulinho” – Sport podaje, że Guangzhou żąda od Barcelony klauzuli zapisanej w kontrakcie zawodnika, ale Katalończycy wierzą, że zmniejszą tę kwotę przez naciski samego zawodnika.

konto usunięte

2

@adisont92 niczego Barcelonie nie brakuje bardziej niz 10 pomocnika (zle policzylem wyzej bo mamy Busiego, Rakiticia, Inieste, Gomesa, Roberto, Rafinhe, Denisa, Alene i zapomnialem o Ardzie) i to jeszcze o takiej charakterystyce, typowego drewna, ktory przy pierwszym lepszym autobusie utrwali nasza dotychczasowa taktyke czyli bezproduktywnego podawania do tylu albo bezpiecznie wszerz boiska..

0

@Mith Czyli juz rozumiesz oburzenie na LR :)

konto usunięte

0

@adisont92 jezeli te plotki sa prawdziwe to dziwie sie Valverde, ze nie zatrzymuje tego szalenstwa (bo na nasz zalosny zarzad nie ma co liczyc)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?