La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1660 Culés

0

Mloda Hiszpania to dzikie koty, jak zwykle maja zaplecze na lata a w Polsce jak Lewy skonczy kariere, to wroca stare czasy...

konto usunięte

0

@Kamilos84 Skąd wiesz, że wrócą stare czasy?

2

@Tomsoon Skad wiem,poniewaz jak patrze na nasza lige, szkolenie i rozwoj mlodych graczy to jestem lekko zaniepokojony;)

konto usunięte

0

@Tomsoon Ponieważ wystarczy spojrzeć na naszą młodzieżową reprezentacje na tym turnieju, nawet piłki nie potrafią dobrze podać, a gdzie tu mówić o jakichś sukcesach. Jak Lewy odejdzie to nie mamy napastnika, bo Teodorczyk to straszne drewno, przynajmniej w reprezentacji, a Milik to nie widaomo czy wróci do swojej formy sprzed kontuzji. Pomocy już teraz nie mamy, bo Krychowiak z piłkarza stał się celebrytą. Ten Zieliński może coś tam wnieść jak się jeszcze rozwinie. Kapustka( ogłaszany po Euro super talentem) okazał się za słaby na słabe w tym sezonie Leicaster.
Poza tym widać duży regres w grze naszej reprezentacji od Euro 2016, wtedy na grę naszych patrzyło się z przyjemnością, czego nie można powiedzieć teraz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?