La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

38

- Na dzisiejszym weselu Leo i Antonelli,Shakira zaśpiewa jedną z jej znanych piosenek. [Marca]

- FC Barcelona nie chcę popełnić tego samego błędu jak z Asensio i będzie chciała sprowadzić do siebie utalentowanego Daniego Ceballosa. Jak dla Barcelony kwota wykupu to min €9m, [Sport]

1

@BarcaInfo To by była świetna sprawa sprowadzic Ceballosa, ale pewnie i tak trafi do Realu.

1

@JimMorrisonFCB Jakby im dać Tello i te 3/4 mln to dla Betisu jest to idealne rozwiązanie. Zależy tylko od piłkarza. Jeśli Dani zostanie i przedłuży kontrakt to jego klauzula wzrosłaby do 30€M. Można śmiało walczyć o niego ,żeby później nie pluć sobie w brodę tak jak przy sytuacji z Asensio. :)

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB znajac realia to od nas pewnie moglby na wieksza pensje liczyc, w koncu nikt tak nie szasta hajsem na pensje ;)

konto usunięte

1

@BarcaInfo Proszę was, wierzycie w to co sport mówi? Ceballos już potwierdził że do Barcy nie przejdzie. Był zapytany czy zagra w Realu. Odpowiedział że w jakimś Realu napewno

0

@Heexo ''Zadecyduję, gdzie zagram w nadchodzącym sezonie. '' Nie wspomniał nic o Realu. :)

0

@BarcaInfo A możesz wyjaśnić co oznacza stwierdzenie 'jak dla Barcelony'? To znaczy, ze inne kluby maja drozej, czy ze my mamy drozej? :p

0

@nawy12 My mamy taniej. :) Ogólnie klauzula Daniego to 15€M,jak dla nas 9 mln ponieważ ma to związek z Montoyą,którego im wypożyczyliśmy. :)

1

@BarcaInfo Ale ta Shakira się stoczyła. Od wielkiej gwiazdy pop do śpiewania na ślubie xD

konto usunięte

0

@BarcaInfo Mam pare cytatów.
1. D: Marzyłeś kiedyś o tym, że twoje nazwisko będzie łączone z Realem Madryt?
C:Każdy od małego chciałby przeżyć coś takiego
2.D: Jak to jest grać z Marco, czyli graczem, z którym być może będziesz codziennie dzielić szatnię w przyszłości?
C: Marco to taki piłkarz, że gdy po prostu na ciebie spojrzy, wiesz, co zamierza zrobić z piłką. Jest inny od wszystkich. Miałem możliwość grania z nim przez trzy lata w reprezentacji i bardzo dobrze się rozumiemy. (Zapytany wlasnie o to nie odpowiedzial czegos w stylu "nie wiadomo co sie wydarzy itp.)
Teraz troche starsze
3. D: Dwa lata temu byłeś blisko Realu. Jak to wspominasz?
C: To piękne wspomnienia. To prawda, że Real się mną interesował i próbował mnie pozyskać. Jednak moim celem było pozostanie w Betisie i rozwój w tym klubie.
4. D: Co czuje tak młody zawodnik, gdy wychodzi na Bernabéu?
C: Bernabéu robi wrażenie. To stadion, gdzie nie hula powietrze. Wyjście na tę murawę i rozegranie tam meczu to marzenie każdego dziecka. Starcie z gwizdami podwaja wymagania,
5.D: By uspokoć ludzi… Odrzucasz zainteresowanie Realu?
C: Nie, nie.

D - Dziennikarz
C - Ceballos

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?