- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1776 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
147
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1776 Culés
38
- Na dzisiejszym weselu Leo i Antonelli,Shakira zaśpiewa jedną z jej znanych piosenek. [Marca]
- FC Barcelona nie chcę popełnić tego samego błędu jak z Asensio i będzie chciała sprowadzić do siebie utalentowanego Daniego Ceballosa. Jak dla Barcelony kwota wykupu to min €9m, [Sport]
1
@BarcaInfo To by była świetna sprawa sprowadzic Ceballosa, ale pewnie i tak trafi do Realu.
1
@JimMorrisonFCB Jakby im dać Tello i te 3/4 mln to dla Betisu jest to idealne rozwiązanie. Zależy tylko od piłkarza. Jeśli Dani zostanie i przedłuży kontrakt to jego klauzula wzrosłaby do 30€M. Można śmiało walczyć o niego ,żeby później nie pluć sobie w brodę tak jak przy sytuacji z Asensio. :)
1
@JimMorrisonFCB znajac realia to od nas pewnie moglby na wieksza pensje liczyc, w koncu nikt tak nie szasta hajsem na pensje ;)
1
@BarcaInfo Proszę was, wierzycie w to co sport mówi? Ceballos już potwierdził że do Barcy nie przejdzie. Był zapytany czy zagra w Realu. Odpowiedział że w jakimś Realu napewno
0
@Heexo ''Zadecyduję, gdzie zagram w nadchodzącym sezonie. '' Nie wspomniał nic o Realu. :)
0
@BarcaInfo A możesz wyjaśnić co oznacza stwierdzenie 'jak dla Barcelony'? To znaczy, ze inne kluby maja drozej, czy ze my mamy drozej? :p
0
@nawy12 My mamy taniej. :) Ogólnie klauzula Daniego to 15€M,jak dla nas 9 mln ponieważ ma to związek z Montoyą,którego im wypożyczyliśmy. :)
1
@BarcaInfo Ale ta Shakira się stoczyła. Od wielkiej gwiazdy pop do śpiewania na ślubie xD
0
@BarcaInfo Mam pare cytatów.
1. D: Marzyłeś kiedyś o tym, że twoje nazwisko będzie łączone z Realem Madryt?
C:Każdy od małego chciałby przeżyć coś takiego
2.D: Jak to jest grać z Marco, czyli graczem, z którym być może będziesz codziennie dzielić szatnię w przyszłości?
C: Marco to taki piłkarz, że gdy po prostu na ciebie spojrzy, wiesz, co zamierza zrobić z piłką. Jest inny od wszystkich. Miałem możliwość grania z nim przez trzy lata w reprezentacji i bardzo dobrze się rozumiemy. (Zapytany wlasnie o to nie odpowiedzial czegos w stylu "nie wiadomo co sie wydarzy itp.)
Teraz troche starsze
3. D: Dwa lata temu byłeś blisko Realu. Jak to wspominasz?
C: To piękne wspomnienia. To prawda, że Real się mną interesował i próbował mnie pozyskać. Jednak moim celem było pozostanie w Betisie i rozwój w tym klubie.
4. D: Co czuje tak młody zawodnik, gdy wychodzi na Bernabéu?
C: Bernabéu robi wrażenie. To stadion, gdzie nie hula powietrze. Wyjście na tę murawę i rozegranie tam meczu to marzenie każdego dziecka. Starcie z gwizdami podwaja wymagania,
5.D: By uspokoć ludzi… Odrzucasz zainteresowanie Realu?
C: Nie, nie.
D - Dziennikarz
C - Ceballos