- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
0
Swoją drogą, Paulinho ma w ogóle paszport UE?
8
@Lisek Nie.
5
@Lisek zauwaz, ze nigdzie nie pisza czy to ma byc transfer do Barcy czy Barcy B ;)
1
@PheNOmeN Jeśli nie, to gdzie miejsce dla Marlona? Zarząd jest naprawdę na tyle głupi, że nie widzi pewnych sprzeczności?
0
@Lisek no nie ma miejsca, 4 obronca bedzie Vermaelen ;)
13
@Lisek Spokojnie, na razie nikt nie potwierdził oficjalnie, że Paulinho przyjdzie do Barcelony. Zalecam spokojne oczekiwanie na rozwój wydarzeń, bo i tak nikt z nas nie ma na to wpływu :)
0
@KamQiX Suarez, Neymar zajmują dwa miejsca. Choćby i 3 Paulinho, to Marlon musiałby zostać w rezerwach i Douglas OUT.
1
@KamQiX no nie, ale juz sam zawodnik otwarcie mowi, ze negocjacje trwaja ;) skoro Barca sobie nie odpuscila to jest duze prawdopodobienstwo, ze przyjdzie i zablokuje Marlona ;)
0
@Mith Vermaelen go godnie zastąpi
1
@Lisek Suarez i Neymar już pewnie niedługo dostaną hiszpańskie paszporty. Zdziwiłem się tylko, że Suarez nie ma paszportu UE, przecież grał w Holandii i dość długo w UK.
0
@Iniestamessi Fakt, Suarez grał, ale suma summarum dalej paszportu nie ma. Neymar już chyba od roku się stara i też dalej nie ma
0
@Iniestamessi No ale przecież w Holandii czy Anglii nie ma tego przepisu.