La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1439 Culés

8

W klasyfikacji generalnej:
Vettel powieksza przewage nad Hamiltonem o 6 pkt.

1. Vettel 171
2. Hamilton 151
3. Bottas 136

2

@mekston Za tydzień GP Wlk Brytanii i tam trzeba juz założyć ze niestety Hamilton może znowu wygrac u siebie.

1

@samueleto Hamilton swietnie sie tam czuje, ma 3 wygrane tam z rzedu i raczej charaktersytyka toru wciaz bedzie grac dla Mercedesa. Chyba ze bedzie deszcz a wowczas roznie moze byc.

0

@mekston W ogóle następne 5 wyścigów to 3 na torach prędkościowych, gdzie liczy się silnik, Silverstone, Spa i Monza. Niestety może nadrobić :/

1

@regatta52 Dlaczego niestety? Bardzo dobrze. Dlaczego wolisz Vettela od Hamiltona?

0

@regatta52 Dopiero w Singapurze Ferrari powinno miec na starcie przewage nad Mercedesem. Na Wegrzech powinno byc w miare wyrownanie ale tez o ile kojarze to tot ktory bardzo lubi Hamilton.

konto usunięte

2

@Pawlak1992 Też się dziwię jak można się cieszyć wygraniem reprezentanta III rzeszy...

0

@Pawlak1992 Bo kibicuje Ferrari, to po pierwsze. Po drugie uważam Vettela za lepszego kierowcę i za bardziej utalentowanego z natury

0

@regatta52 Ja nie lubię Vettela od czasu, gdy z premedytacją wjechał w Kubicę bo nie mógł się pogodzić z tym, że ten był od niego szybszy (Kubica mógł wtedy zająć drugie miejsce, a ostatecznie przez to nie ukończył wyścigu). Z resztą nawet w tym sezonie, bodajże dwa wyścigi wcześniej specjalnie uderzył również w Hamiltona, bo znów coś mu nie pasowało. Nie pochwalam takiego zachowania na torze, dlatego liczę, że to Hamilton zdobędzie mistrzostwo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?