La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1505 Culés

konto usunięte

25

Te zachwyty nad tymi młodymi piłkarzami, którzy przechodzą do Realu to już jest jakiś przegięcie po prostu. Użytkownik "al Fayed" napisał, że Theo Hernandez to kot w worku i już wielki obrońca, użytkownik "AmigoBlancos" nadstawiając swą pierś, leci na walkę, pisząc (według mnie, śmieszny argument) "Pakuje genialną bramkę z rzutu wolnego w finale CDR Barcelonie". xD Doprawdy, to oto próbki Andre Gomesa z czasów gry w Valencii -

i
Idąc twoim tokiem rozumowania, to jakiś niesamowity wyczes z tego Gomesa, nie? :D Radzę poczekać Ci z tymi zachwytami, bo tutaj okienko temu, były takie same zachwyty nad sprowadzonymi przez Barcelonę zawodnikami i jak widać wielce kolorowo nie jest.

"Theo ma za sobą dobry sezon w Alaves". - AmigoBlancos. A to mało zawodników miało dobry sezon, a nawet sezony? Halilović, to był dla nas Bóg i pojawiały się komentarze typu "biega jak Messi" i co teraz? Wrócił z Bundesligi, gdzie można powiedzieć, że w ogóle nie grał i jest w Las Palmas i już nie wiadomo czy coś z niego będzie czy nie. Po drugiej stronie barykady - Jese w Realu. Przecież to taki wielki talent, miał być jednym z najlepszych zawodników na świecie i co? Błąka się po klubach. Był w PSG, wypożyczyli go do Las Palmas i teraz znowu wrócił do PSG i nie wiadomo czy ponownie przypadkiem gdzieś go nie wypożyczą.

Radzę Ci naprawdę poczekać (i innym, którzy tak się zachwycają, nawet kibicom Barcy, którzy tutaj płaczą), bo jak widać na powyższych przykładach, że ktoś zagrał jeden dobry sezon i wydaje się, że może być naprawdę dobrym piłkarzem, to nie znaczy, że tak będzie. Nie mówię, że z np. Ceballosa nic nie będzie, bo może być naprawdę super pomocnikiem, ale równie dobrze może tak szybko spaść ze stołka, jak na niego wszedł.

konto usunięte

1

@BaroPodertos  Jese to odrębna historia. Miał paskudną kontuzję, która wykluczyła go na długi okres i po prostu po jej wyleczeniu nie wrócił do dawnej formy.

4

@BaroPodertos Lepiej mieć chyba młodych, utalentowanych piłkarzy w kadrze niż starych wyjadaczy.

4

@Jawiem90 Wielki obrońca było odniesieniem do tamtego gościa, co komentował.

konto usunięte

1

@Jawiem90 No ten przecinek tam źle postawiony, ale chyba wiadomo o co mi chodziło. :) Edit. Choć jakoś nadal mi się wydaje, że jest dobrze, jak patrzę na to zdanie. :)

konto usunięte

1

@BaroPodertos W sumie jeżeli do wyboru miałbym Theo Hernandeza i Jesusa Vallejo, albo Paulinho, to brałbym tę dwójkę choć są obrońcami...

konto usunięte

1

@Zeidarusek Jasne, ale zachwycanie się nad nimi, o jacy to oni nie będą super i fest, to jest przesada i żeby potem nie było takiego zdziwienia, jak u nas po tym sezonie. Nie musi być, ale może. :)

0

@BaroPodertos Kiedy Halilovic miał dobry sezon? W Chorwacji?

konto usunięte

2

@VEB931 W Sportingu Gijon.

1

@BaroPodertos Musiałeś walnąć wypracowanie tutaj zamiast odpowiedzieć mi w dyskusji poniżej? Powiem tak, Real poprawił swoją politykę transferową. Patrzy do przodu. Gdy Perez kupował za grube miliony:
C.Ronaldo 94mln
Bale 91mln
Kaka 65mln
Benzema 35mln
itp.

Pisano o braku szacunku dla całego świata. Teraz gdy Perez kupuje z głową też jest jakieś, ale. Bo Real kupił w końcu sensowną alternatywę dla Marcelo w postaci Theo. Oczywiście według mnie Marcelo to najlepszy lewy obrońca na świecie i jest nietykalny jak jest zdrowy. Ale kontuzje, czy rotacje Ziou pozwolą Theo rozegrać odpowiednią ilość minut w przyszłym sezonie jestem o tym przekonany. Jestem zadowolony z obecnej polityki Realu. Bo transfery są robione z głową, a nie tak jak w sezonie 2009/10 hurtem. Gdzie uchowali się już tylko C.Ronaldo i Benzema. Gwarantuje Ci, że gdyby podobną politykę prowadziła Barca i kupowała tak jak Real. Mundo napisałoby identyczny artykuł odnośnie Barcy to był mu przyklasnął. Jestem tego w 100% pewny.

konto usunięte

1

@AmigoBlancos Po pierwsze odpowiedziałem Ci pod twoim komentarzem i mi nie odpowiedziałeś. Tak w ogóle na La Rambli można pisać co się chce, nawet dłuższe teksty.

Po drugie, mój komentarz, nie odnosi się do polityki transferowej Realu, bo sądzę, że sprowadzanie młodych, obiecujących graczy jest dobre, tylko do tych zachwytów nad nimi, gdzie tak naprawdę nie wiadomo co z nich będzie. Ogólnie radzę Ci poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem, bo widzę, że słabo z nim u ciebie i jak widać, potem są takie głupie komentarze, które do niczego się nie odnoszą.

konto usunięte

1

@Marcel99 A ja wolałbym Mere od Vallejo, a Grimaldo od Theo.

konto usunięte

4

@AmigoBlancos ". Teraz gdy Perez kupuje z głową"
No tak ,bo 45 mln za gówniarza to wybitny biznes haha

0

@BaroPodertos Póki co taki sezon nie dałby mu przepustki do lepszego klubu.

0

@MarioVeB! Chodzi mi o transfery Asenssio, Theo, czy Vallejo. Ale Ty zawsze masz racje wodzu! :D

konto usunięte

0

@AmigoBlancos A jeszcze jedno. Co sądzisz o polityce transferowej Barcelony?

1

@AmigoBlancos Vallejo to nie transfer, on po prostu wrócił z wypożyczenia.

0

@BaroPodertos Betonowy zarząd Barcelony powinien ściągnąć alternatywę dla Suareza. Jest Paco, ale nie dostaje szans. A Suarez mając w nogach 50 meczów w sezonie może odczuwać zmęczenie na finiszu sezonu.
Ogólnie uważam, że ''Bartłomiej'' niczym się nie różni od Rosella. Co do polityki transferowej. To jest w Barcelonie kilku piłkarzy, którzy nie powinni zakładać koszulki Barcy, co świadczy o polityce transferowej tego klubu.

0

@daniel32778 Zgadza się, ale mogli z niego zrezygnować i zostawić jeszcze na rok na wypożyczeniu. A tak jest alternatywa dla Pepe, który odchodzi. Ja to traktuje jak dobry ruch transferowy.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos "zarząd Barcelony powinien ściągnąć alternatywę dla Suareza. Jest Paco, ale nie dostaje szans". Yyy, to po co ściągać kolejnego napastnika, jak już według Ciebie, jeden nie dostaje szans? Nie lepiej byłoby po prostu dać szansę Paco?

0

@BaroPodertos Najpierw trzeba ja dać. To zadaniem decyzja Valverde. Problem Barcy paradoksalnie, jest to, że Suarez jest tak znakomitym napastnikiem. Coś jak z Lewym w Bayernie. Nikt równie dobry nie przyjdzie do Barcy, aby usiąść na ławce na te 30 spotkań.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos No to, jak "Nikt równie dobry nie przyjdzie do Barcy, aby usiąść na ławce na te 30 spotkań", to po co napisałeś, że "zarząd Barcelony powinien ściągnąć alternatywę dla Suareza". I do tego jest Paco.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?