La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

konto usunięte

1

Kiedyś wyśmiewalem transfer Jamesa za taki hajs i niejako miałem racje, choc od tamtego czasu wiele zyskal w moich oczach. James, a Ceballos? Sory, ale to ewidentne osłabienie.

4

@al Fayed I tak mają jeszcze Isco i Kovacicia. Dop tego dochodzi Llorente, więc Kovacic nie będzie już wykorzystywany jako zmiennik Casemiro. Lepiej kisić na ławce młodego Ceballosa niż Jamesa, który chce grać regularnie.

0

@al Fayed James nie pasuje do środka pola Realu i częściej grał na skrzydle, gdzie grał mało. Ceballos to typowy środkowy pomocnik.

konto usunięte

1

@hen0x Ale James byl gwarantem asyst i bramek. A Ceballos moze zastapic Modricia czy Kroosa, wiec silą rzeczy Real B straci czesc mocy w ofensywie. Po prostu mogą bardziej rotowac Modriciem, co i tak bylo mozliwe przy Isco i Jamesie. Real z Jamesem to inny Real i miedzy innymi dlatego potrafili zaskakiwac.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?