La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 619 Culés

konto usunięte

0

Powiedzcie mi kto będzie miał zyski niby przy odbudowaniu tych PGR-ów, rolnicy, czy rząd? Mówie czysto teorytycznie, bo w praktyce wiadomo jak będzie xD

6

@Socjopata Na pewno nie rolnicy. Rolnicy zresztą będą mieć jeszcze gorzej. Mianowicie taki pgr był kiedyś całkowicie dotowany, nie było problemów z zakupem maszyn (rolnicy czekali na przydzialy na traktory, kombajny, itd), pgr otrzymywał nawozy czy pasze w olbrzymich ilościach,brak jakiegokolwiek nadzoru. Co ciekawe, mimo tak potężnych bonusów rolnicy indywidualni produkowali lepiej i więcej. Teraz przenosząc to na teraźniejsza sytuację - po jaki ch** państwowe gospodarstwa, skoro już teraz polscy rolnicy mają problemy sprzedać zboża, mleko, mięso, itd. Na rynku jest taka nadwyżka płodów rolnych, że głowa mała...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?