- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1563 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Marcelinho99
2
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ferdas_rawa
3
@Bykunn "Art. 240. [Karalne niezawiadomienie o przestępstwie]§ 1. Kto, mając wiarygodną... » Czytaj dalej
73 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1563 Culés
1
Nie rozumiem jak można preferować oddanie Rakitica zamiast Gomesa. Powiedzmy sobie szczerze, Portugalczyk do pięt nie dorasta Chorwatowi. O ile rzeczywiście "Rakieta" jest nieco drewniany i surowy technicznie, o tyle jego wkład w grę Barcelony jest ogromny.
Wszyscy tutaj spuszczają się nad Kante i tym podobnym, samemu plując na barcelońskiego odpowiednika najlepszych box-to-box'ow na świecie.
Ivan na boisku jest dosłownie wszędzie, i o ile może wydawać się, że w ofensywie daje mało, o tyle w defensywie jest nie do zastąpienia, a w układance z Semedo naprawej obronie, który może grać wysoko niczym Alves, zawodnik z numerem 4 wydaje się być pewnym pierwszego składu.
Proszę, nie mówcie też, że Gomes odpali. On jest najgorszym transferem w historii Barcelony od przyjścia pewnego obrońcy na życzenie Pepa Guardioli. Portugalczyk nie ma psychiki do gry na wysokim poziomie, co pozwolił zweryfikować poprzedni sezon a także Puchar Konfederacji. Andre nie posiada techniki, w obronie i ataku daje tyle co nic, nie potrafi rozegrać ani zagrać ciekawej piłki, o wykończeniu i strzale z dystansu nawet nie wspomnę.
Mam dosłownie drgawki jak pomyślę o tym, że przez następny rok zmuszony będę do oglądania "portugalskiego Xaviego" w barwach Blaugrana. Nie rozumiem czemu sezon temu Lucho rozbił dobrze funkcjonująca pomoc Iniesta-Busquets-Rakitić, na siłę wrzucając tam Gomesa, który ani jednym spotkaniem nie dał pretekstu do wyjścia w pierwszym składzie.
Zresztą, Gomes byl wygwizdany na Camp Nou podczas remontady z PSG, a umówmy się, jeśli w takim meczu, kiedy potrzeba ogromnego wsparcia, piłkarz na wejściu już dostaje wyraźny sygnał, że nie może liczyć na wsparcie trybun, to coś jest z nim nie tak. Nawet bardzo.
Gomesa bym sprzedał, a nawet oddał. Przeżyje kolejną stratę pieniędzy na Gomesie, nauczony przygodami z Villą, Ibrą, Mathieu i innymi. Ale nie przeżyje odejścia Rakiety kosztem najemnika z Valencii, a także blokowania rozwoju Aleny, Rafinhii i Denisa Suareza poprzez wystawianie szrotu z numerem 21 na plecach z nadzieją, że MOŻE (!!!!!!) odpali.
Jeszcze wracając do tematu Ivana Rakiticia i plotek o ofercie za Marco. Jestem za przyjściem Włocha na Camp Nou, ale nie chcę transferu Marco Verratti'ego kosztem chorwackiego pomocnika ofensywnego.
3
@Messi1st! Gomes pod koniec sezonu z meczu na mecz gral lepiej. Rakitic juz lepszy nie bedzie, a ma zaraz 30'na karku. Albo oddamy go teraz i zyskamy mlodszego i lepszego Wlocha, albo za dwa trzy lata oddamy Chorwata za 10-20 mln.
2
@Messi1st! Wkład jest ogromny? Popatrz sobie komentarz wyżej. Ma tak słabe liczby, że nie warto tego komentować.