La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

7

Oficjalnie: Jorge Mere wypożyczony ze Sportingu do Malagi.

Powiem tak: gdyby był piłkarzem na Barcelonę, a ona by go nie chciała, to wyciągnąłby go tego lata jakiś inny topowy klub.

4

@hen0x Sanchez z Ajaxu wciąga dupą Merów, Minów, Vallejów i całą resztę. Idealny dla Barcelony. Może być tak, że się nie znam, ale nie rozumiem, czemu nie chcą go kupić.

0

@hen0x Dobry ruch. Jest młody i potrzebuje gry -> Ceballos ;)

0

@Bartek22 Bo im szkoda pieniędzy na stoperów, a Ajax pewnie sobie sporo krzyczy. Mają możliwość wykupienia Miny za 9 milionów euro i tego się trzymają.

Szkoda tylko, że znów wolą kupić 24-latka (tyle będzie mieć za rok, kiedy przyjdzie) z ligi brazylijskiej niż wyróżniającego się w Holandii 21-latka.

0

@hen0x Dokładnie. Jakby kosztowali tyle samo, to nikt by się nie zastanawiał. Różnica w cenie (ok. 20 baniek) naprawdę nie powinna stanowić kłopotu. Jak ich nie stać to niech chociaż zaklepią pierwokup. Nie kupują go jak Metje, to inwestycja na 10 lat i nie wiem jak wyglądają finanse klubu, ale może dałoby się przełożyć hajs z przyszłorocznego budżetu? Ja cały czas liczę, że to porozumienie ws. sprawie Miny było tylko po to żeby wyciągnąć kolesi jak np.Vitinho. Sancheza poza nami i raczej fikcyjnymi plotkami o transferze do Realu nie łączono z nikim innym. Poza tym ten Mina ma wartość 750 tys. Marlon miał 5 baniek jak przychodził. To daje do myślenia. Ja jestem Sanchezem zachwycony. Dla mnie to lepszy fizycznie Umtiti.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?