La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1529 Culés

18

Ej eksperci jak tam na treningach Barcy było? Widzę, że tutaj dużo Was było na Ciutat Esportiva, bo wszyscy narzekają ze EV nie wziął do Stanów trzech młodzików. Dlaczego? Pewnie dlatego ze świetnie trenowali.

konto usunięte

7

@Zeidarusek Jednak jesteś niepoważny. Nie trzeba być na treningach, żeby zauważyć, że niektórym zawodnikom ze szkółki warto dać szansę, m.in. Palencii, którego uznałeś za słabego piłkarza. Ale czekaj, czekaj..., nie byłeś na treningach i uznajesz kogoś za słabego, ekspercie?

konto usunięte

0

@Zeidarusek Dlatego, że Valverde wciąż myśli, że trenuje Athletic.

16

@Zeidarusek A Ty myślisz, że Valverde ich nie wziął bo jeden z drugim źle kopnęli piłkę na treningu? Uznał po prostu, że lepiej będzie jak przygotują się z Barcą B, ale to nie znaczy, że nie będzie z nich korzystał. Sam powiedział, że jego celem jest stawianie na młodzież.

1

@BaroPodertos Gra wszystko pokazuje i napisałem, że Palencia na ten moment nie dałby rady w pierwszej drużynie Barcy. A Ernesto wybrał wszystkich do USA, którzy dobrze prezentowali się na treningach. Stawiam, że ta trójka nie dawała rady. Może w Pucharze Gampera z Chapecoense zagrają.

konto usunięte

1

@PatrychoO Nie możemy się odzywać, bo nie byliśmy na treningach. Ciii.

3

@PatrychoO Dlatego nie oceniajmy EV po tym jak wziął trzech piłkarzy z rezerw do USA, bo Lucho rok temu do Anglii zabrał ze sobą chyba z dziesięciu zawodników, a wiemy jak to było u niego z korzystaniem z młodych piłkarzy z rezerw.

0

@Zeidarusek Bo Valverde to wuefista, jeden sezon i jego nie ma :)

2

@Zeidarusek Ja tam wychodzę z założenia, że Valverde chce przede wszystkim lepiej poznać pierwszy zespół zanim zacznie wprowadzać młodzież. To w końcu jego pierwszy sezon w Barcy i wypadałoby najpierw opracować taktykę dla głównych sił.

0

@dasouzar11 Valverde podpisał kontrakt na dwa lata i chce krótkoterminowe opcje jak Paulinho niż Alena.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?