La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 634 Culés

7

Szczerze mówiąc jak patrzę na to co dzieje się w naszym sejmie jest mi ogromnie przykro. Ani rządzący, ani opozycja (i to cała, bo Kukiz niewiele się różni), robią pośmiewisko z nas, z parlamentu z całego kraju. Nie szanują niczego i nikogo. Jak ustawka.

konto usunięte

14

@sidzej Najsmutniejsze jest to, że żadna z większych partii nie ma predyspozycji do rządzenia tym krajem, a na mniejsze nikt nie zagłosuje. Nie ma żadnej rozsądnej alternatywy i nie wygląda na to, aby coś miało się w tej kwestii szybko zmienić. A cierpią na tym zwyczajni ludzie.

10

@Misanthrope Za to wszystko odpowiada mentalność naszego narodu niestety. Jesteśmy tak emocjonalni, butni i dający się bardzo łatwo zmanipulować, że poprzez wybory doprowadzamy do takich sytuacji.
To fakt, że nie ma na kogo głosować, jednak patrząc na to rozsądnie, rządy PO i PSl pomimo wszystkich afer, nie gardzilo prawem i ludzką godnością. Ktoś pewnie wyskoczy z jakimś AG czy aferą z Warszawy... ale jednak PO nigdy nie posuneloby się do tego co robi Pis pod wodzą Kaczyńskiego.

konto usunięte

2

@sidzej To nawet nie jest kwestia stricte naszego narodu. Jakże łatwo manipulować ludźmi którzy nie potrafią bądź nie chcą myśleć samodzielnie, albo co gorsza myślą tylko o własnym tyłku, tylko o tu i teraz, bez patrzenia w przyszłość. To się nigdy nie zmieni. Szczerze mówiąc, jestem tym zmęczony. Co z tego, że starasz się patrzeć na wszystko chłodnym okiem, bez uprzedzeń, bez faworyzowania, jak przyjdzie taki Kaczyński, rzuci 500+ i nagle ludzie go kochają, bez względu na wszystko. Populizm i brak logicznego myślenia to choroby które zżerają ten świat.

1

@Misanthrope A wydawać by się mogło,że z każdym wiekiem ludzkość będzie posuwać się do przodu, mądrzeć, sięgać dalej.
A ja mam wrazenie, że my się cofamy, dziczejemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?