- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 893 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 893 Culés
2
Bayern i Arsenal wpuszczają tylu młodych piłkarzy a Barca nawet nie wzięła Palencii czy Vitinho.
2
@FCBchampions Też chciałem ich zobaczyć,ale w sumie za niedługo gramy ważne mecze z Realem,więc to nie czas na eksperymenty. Niech Ernesto pozna dobrze pierwszą drużynę i zbiegiem czasu zacznie wprowadzać zawodników Barcy B. Jakby to był jego drugi sezon to byłaby to dziwna decyzja,ale teraz trzeba przygotować jak najlepiej pierwszy zespół. :))
1
@BarcaInfo Mecze towarzyskie są po to żeby wystawiać młodych, Bayern też za chwile gra mecz o Superpuchar z Borussią, a i tak wystawia młodych.
0
@BarcaInfo Może masz rację ale jednak szkoda chociaż po te pare minut mogliby zagrać
0
@FCBchampions Ogladam trochę ten mecz i dawno tak beznadziejnej gry nie widziałem (wiadomo sparing), ale ci mlodzi powinnni zdecydowanie sie bardziej starać. A ten Arsenal to już żenada na maksa, nie wychodza im podania z pierwszej piłki nawet z 2m.
2
@BarcaInfo To kiedy ma Valverde eksperymentować jak nie teraz? Pomijając początkowe mecze w Pucharze Króla i ewentualnie wcześniej rozstrzygnięte dwumecze, to właśnie teraz powinien.
Nie zabranie młodego Palencii, a zabranie Douglasa (który i tak pójdzie na wypożyczenie) to przecież cyrk na kółkach xD
0
@daniel32778 Ale to drugi sezon Carlo więc może sobie na to pozwolić,ponieważ zna już dobrze zawodników. Obstawiam,że Ernesto chcę jak najlepiej przygotować pierwszą drużynę i nie zamierza eksperymentować.
1
@BarcaInfo Eksperymentować to nie można w meczach o punkty czy w LM, a w mecze towarzyskie po to są.