La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 954 Culés

5

Dawno się tak po recenzjach nie napaliłem na jakiś film. Chciałem iść na "Dunkierkę" (jeden z moich ulubionych reżyserów, fajna obsada z genialnym Hardym i Murphym). Patrzę, a tu większość się zachwyca. Oby to był film chociaż tak dobry jak "Helikopter w Ogniu", bo nie sądzę, ze osiągnie poziom "Szeregowca Ryana". Widział już ktoś na jakimś pokazie przed premierowym? Tak dobry jak większość mówi?

0

@DonMatteo901 Nie byłam, ale też widziałam masę pozytywnych recenzji. Wynik na Rotten Tomatoes też dobry, myślę że nie będzie zawodu.

1

@DonMatteo901 widzę, że ktoś tu każdy film o podobnej tematyce wrzuca do jednego worka. niezle!

0

@Ziemny Ale ja nie mówię, że te filmy co wymieniłem są podobne do siebie, tylko chciał bym, by "Dunkierka" była chociaż tak dobra, w sensie, bardzo mi się podobała i się na niej nie rozczarował. Jak wiem, że są i podobieństwa i różnice między tymi filmami i tu nie chodzi o porównanie względem budowy filmu, tylko "zachwytu" nad nim.

1

@DonMatteo901 Zeszłoroczną "Przełęcz Ocalonych" też można zaliczyć do czołówki filmów tego gatunku, też nie mogę się doczekać "Dunkierki".

0

@JimMorrisonFCB Niestety jeszcze nie oglądałem, ale muszę nadrobić.

0

@DonMatteo901 Koniecznie!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?