- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 791 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 791 Culés
0
Nie ma w tym momencie zawodnika który może zastąpić Neymara i dać taką samą jakość w ataku.Weźmy też pod uwagę zgranie z Suarezem i Leo.Ney jest po prostu nie do zastąpienia w Barcy.Jeżeli odejdzie będzie to ogromne osłabienie...
2
@MaziFCB Takim zawodnikiem jest Dembele.
0
@nowota23 Nie rozśmieszaj mnie.Fakt Dembele to bardzo dobry gracz i jeszcze się rozwinie,ale do Neymara nie ma na razie podejścia.
0
@MaziFCB Moim zdaniem Dembele znakomicie poradziłby sobie w zastąpieniu Neymara.
0
@nowota23 "Weźmy też pod uwagę zgranie z Suarezem i Leo"
0
@nowota23 Ale ja nie twierdzę że źle by sobie poradził.Ma chłopak umiejętności żeby grać w Barcelonie,ale nie da takiej jakości w ataku jak Ney.
0
@MaziFCB Griezman, Hazard - wez pod uwage, ze wiekszosc bramek Neymara, to wykonczeniowki, a i z tym u niego srednio.
0
@al Fayed Jeden i drugi nie do wyciągnięcia i według mnie żaden z nich nie dałby tyle w ataku co Ney.
0
@MaziFCB Czy da taką samą jakość dowiemy się jak zobaczymy Ousmane w Barcelonie. Teraz możemy tylko spekulować. Uważam, że w przypadku odejścia Neymara, Dembele jest najlepszą opcją. Żaden Dybala, który
dla mnie nie jest skrzydłowym. Ousmane jest na tyle dobry w swoim wieku, że mógłby być decydujący w ważnych momentach. Nie zapominajmy, że przed Neymarem też było życie i wygrywaliśmy wiele trofeów oraz byliśmy na samym szczycie. Osobiście nie uważam żeby sprzedaż Neymara była wielką tragedią i żałobą narodową jeśli zostanie odpowiednio zastąpiony. Dembele + najwyższe klasy środkowy pomocnik typu: Thiago, Verratti, Isco, Eriksen, Coutinho. Swoją drogą przy przejściu Neymara do PSG transfer Verrattiego do Barcelony stanie się automatycznie niemożliwy.