La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1776 Culés

0

Ja czytam niektóre komentarze to zastanawiam się czy wam słońce nie powypalało głowy. Jeżeli Neymar przejdzie do PSG co uważam że jest to całkiem możliwe to Veratti nie ruszy się z Paryża.Przecież sam Włoch powiedział że jak klub zacznie się wzmacniać i że będzie widział cracków w drużynie to zostanie.Barcelona tracąc Neya straci bardzo wiele nie tylko sportowo ale i marketingowo. Wiem że się teraz narażę wielu użytkownikom ale uważam że to właśnie Neymar powinien być teraz numerem jeden w drużynie a nie Leo.Messi zrobił już tyle że czas dać komuś innemu liderować w drużynie.Cała ta podwyżka była bez sensu,Leo młodszy nie będzie a Neymar cały czas się rozwija,to pod niego teraz powinno budować się drużynę.My popełniamy ten sam błąd co kiedyś Milan,i gdzie teraz Oni są?...Model budowania Barcelony a np.Realu to przepaść,boli to prawdziwego kibica ale Madryt bije nas na głowę pod względem budowania drużyny.Barcelona zachłysnęła się sukcesami Guardioli i w pierwszym sezonie Lucho że ciągle tym żyje,gdzie następcy Iniesty,Xaviego czy Busiego?...Ciągłe podniecanie się MSN i myślenie że Oni sami będą wygrywać mecze sprawiło że zaniedbano inne pozycje.Prawda jest taka że nie jesteśmy już wcale tacy świetni i ostatnia edycja LM to potwierdziła.

konto usunięte

3

@Klimach fan Przecież sam Verratti zdementował jego rzekome słowa, że oczekuje cracków w drużynie.
To nieprawda.

4

@Klimach fan Messi za 3 lata nadal będzie lepszy niz Neymar, tyle Ci powiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?