La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 814 Culés

5

Do wszystkich niedowiarków, których śmieszą ludzie, którzy uważają, że PSG stać na transfer Neymara. Ludzie.. w tych czasach są takie możliwości i pieniądze o jakich kiedyś nawet nie śniono. Właścicielem PSG jest miliarder, podkreślam MILIARDER. Czy zdajecie sobie sprawę jakie ten facet ma możliwości? Jakie ma kontakty? Jakich zna ludzi? Z takim majątkiem jego samego stać byłoby na zakup Neymara, a dodajmy do tego jego znajomych milionerów, miliarderów, którzy mogą dorzucić swoje trzy grosze do transferu bądź w innym wypadku Nasser mógłby wziąć od nich pożyczkę. Podam przykład co robi zwykły Kowalski, który nie ma gotówki na kupno domu? Bierze pożyczkę. Co może zrobić Nasser nie mając pieniędzy na zakup Neymara (chociaż nie wierzę, że nie ma). Może wziąć pożyczkę. On zna światową finansiere i z takim budżetem i kontaktami nic nie jest niemożliwe ani niewykonalne. Podsumowując: tak, uważam, że PSG stać na transfer Neymara.

konto usunięte

1

@nowota23 To w końcu jest miliarderem, czy musi brać pożyczkę na śmieszne 500 baniek?

1

@LuisSalvano A czy jedno wyklucza drugie?

konto usunięte

0

@LuisSalvano Już ponoć dzownil do Bociana gdyby jednak zbrakło siana

konto usunięte

0

@nowota23 A jak masz w portfelu 100zł, to pożyczasz od kogoś 3zl na browar?

0

@LuisSalvano Jeśli mam w portfelu 100zł, a muszę wydać to np. na naprawę komputera to pożyczam 3zl na browar albo 1.5, bo naprawa kosztuje 98.5zł.

konto usunięte

0

@nowota23 To chyba przy założeniu, że Twój cały budżet 100zł. Skoro napisałeś, że szejk jest miliarderem, to raczej chyba nie jest w trakcie wydawania właśnie wszystkich miliardów jakie ma.

0

@LuisSalvano Tylko miliarder nie oznacza, że pieniądze trzyma na końcie. Zazwyczaj wycenia się majątek, wartość firm, nieruchomości, obrót pieniędzmi itd. Miliarder nie oznacza faktycznych pieniędzy na końcie bankowym, a ogółu jego majątku. Nie wiem czego w tym nie rozumiesz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?