La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 781 Culés

konto usunięte

10

Ja tam nie panikuję. Ewentualna sprzedaz Neymara pozwolilaby jednak kupic Paulinho. Taki pomocnik bardzo by sie przydal, zwlaszcza, ze forma Rakiticia czy Iniesty to sinusoida. Gdyby tak postawic na Paulinho na ŚPD, a Busquetsa przesunąc za Rakiticia, to Chorwat moglby grac na LS. Jest szybki, zwinny i ma świetne uderzenie z dystansu. cnp

konto usunięte

2

@al Fayed Dobre, ale Rakitić szybki, zwinny... Ahh aż w oczy kuje :D

0

@al Fayed Szybki i zwinny? Na pewno mówisz o Rakiticu? Mam odmienne zdanie :)

konto usunięte

7

@DamianVeB11 No to Cillessen? Mówił, że chce więcej grać, wiec jak znalazł.

konto usunięte

0

@al Fayed Hehe, jak mamy sięgać po takie cracki to proponuje po prostu Douglasa. Znany wśród kibiców, lubiany :D

konto usunięte

0

@nowota23 Ziomek, to nie na serio :D

konto usunięte

0

@DamianVeB11 No i zna Camp Nou jak własną kieszeń!

0

@al Fayed Moim zdaniem Gomes lub Pique lepiej by się sprawdzili. Pique skrzydło, a w obronie Szefunio z Umtitim.

konto usunięte

0

@al Fayed Paulinho alternatywą dla Verrattiego... Jak to brzmi. Ciekawe kto alternatywą dla Paulinho? Kucharczyk? A jak i jego się nie uda, to ja się chętnie zgłoszę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?